Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

katicon.png Svatební dorty

Vítejte v kategorii svatebních dortů, kde pro Vás máme připraveny naše osobité a elegantní návrhy. Jsme schopni pro Vás připravit dorty různých tvarů a velikostí a jsme otevřeni novým nápadům. Náplní jsou vždy naše klasické dorty Ollies. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Svatební dort má možnost výjimečně ozdobit slavnostní tabuli v tento jedinečný den, tak aby na to všichni zúčastnění dlouho vzpomínali.

Každá svatba je individuální záležitost, speciálně pro Vás připravená na míru. Kontaktujte nás dle uvedených informací na našich internetových stránkách www.ollies.cz v kategorii „Svatební dorty“. Vše vychází z dohodnutého termínu a místa s dostatečným předstihem, poté nadchází upřesňující schůzky k dohodnutí konkrétní zakázky. Upřesníme počet, tvary, barvy, složení. Vše podle vašich potřeb. Na naší internetové stránce je několik příkladů z dřívějších stovek úspěšných realizací.

1. Kontakt

V případě Vašeho zájmu o svatební dort nás nejdříve kontaktujte na telefonním čísle 733 576 752 nebo přes e-mail obchod@ollies.cz za účelem sjednání nezávazné osobní schůzky, kde projednáme níže uvedené parametry Vašich požadavků.

2. Osobní schůzka

Na naší nezávazné schůzce je možno projednat tyto bližší informace:
a) Velikost dortu
Podle Vámi požadovaného počtu porcí Vám navrhneme velikost a počet pater dortu. Počet porcí není určen dle hmotnosti dortu, jelikož jednotlivé druhy dortů se liší svým složením.
b) Provedení a tvar
Svatební dort na stojanu – je praktický co se týče krájení a převozu, jelikož každé patro je je zvlášť na tácu. Celý dort se sestavuje a aranžuje až na svatební tabuli pomocí plastového stojanu s nožičkami imitující řecké sloupy Pozn. : stojan na dort je vratný, požadujeme 2000 Kč jako zálohu. Záloha bude vrácena ihned po odevzdání stojanu v kompletním stavu do tří dnů po svatbě na některé z našich poboček Svatební dort na stojanu s želé – toto je jediná varianta svatebního dortu , který obsahuje želé, jelikož je obalený fondánovou hmotou pouze po bocích dortu. Stojan je rozložitelný na jednotlivá patra. Dort dovezeme v rozloženém stavu a sestavuje se až na místě na svatební tabuli . Stojany nabízíme 3, 4 a 5ti patrové. Pozn. : stojan na dort je vratný, požadujeme 500 Kč jako zálohu. Záloha bude vrácena ihned po odevzdání stojanu v kompletním stavu do tří dnů po svatbě na některé z našich poboček. Patrový svatební dort bez stojanu – jedná se o klasickou nejběžnější variantu našich svatebních dortů, kde jsou jednotlivá patra poskládána přímo na sebe . Tento typ dortu nabízíme ve třech tvarech : kruh, čtverec, srdce.
c) Dozdobení dortu
Svatební dorty dozdobujeme na zákládě Vašich přání, rádi si vyslechneme Vaše nové nápady, předáme Vám naše zkušenosti a společně najdeme nejlepší řešení. Zdobený reliéf: jedná se o jemné povrchové zdobení královskou glazurou, která je vyrobena převážně z cukru a je možno obarvit dle Vašich přání Stuhy a organzy: rádi používáme k dozdobování dortu saténové stuhy a organzy různých barev v několika variantách uvázání Živé květy: používáme živé květiny dle Vašeho výběru v souladu s Vaší svatební výzdobou Tyto tři kategorie dozdobení svatebního dortu je možno vzájemně kombinovat.
d) Složení dortu
Pro svatební dorty Vám nabízíme tyto druhy našich klasických dortů: Čokomalina dort, Mandarinkový dort, Amadeus dort, Havana dort, Karamelový dort, Limetkový dort, Malinový dort, Piňacolada dort, Jahodový dort, Sacher dort. U větších a patrových dortů doporučujeme do spodního patra dort čokoládový z důvodu větší stability celého svatebního dortu. U varianty otevřeného svatebního dortu s želé doporučujeme pouze tyto příchutě: Malinový dort, Čokomalina dort, Mandarinkový dort, Piňacolada dort, Borůvkový dort, New York Cheesecake dort, Corn-broskev dort, Jahodový dort. Jelikož jsou naše dorty vytvářeny všechny z krémového sýru mascarpone a obsahují velké množství ovoce a jiných šťavnatých ingrediencí, je třeba konstrukci samotného dortu provézt jinak než jak je znáte v naší standardní nabídce. Svatební dorty jsou složeny ze 4 tenkých plátů korpusů a proloženy krémem a ovocem. V případě želatinových dortů je ovoce rozloženy do jednotlivých vrstev krému místo želé.
e) Doprava na místo
Rádi Vám zajistíme bezproblémové doručení Vaši svatební objednávky až na místo konání, abychom Vám ušetřili starosti se složitou přepravou tohoto křehkého šperku Vaší svatební tabule.
f) Doplňující produkty
1. Děkovací dorty – nabízíme pro Vás pro rodiče ženicha a nevěsty tzv. děkovací dortíky, které mohou být v různých tvarech a velikostech a jejich zdobení můžeme přizpůsobit hlavnímu svatebnímu dortu. Doporučujeme speciální dárkové krabičky s průhledným víkem. 2. Cupcakes – nabízíme cupcakes v různých příchutích a velikostech dle Vašeho přání. 3. Čokoládové košíčky – originální minidezerty naplněné čerstvým lesním ovocem a krémem dle Vašeho výběru, dozdobeny svatebním motivem. 4. Klasické dorty a záviny – Vaši svatební tabuli můžete doplnit našimi klasickými dorty a záviny.

3. Kalkulace ceny

Po ujasnění Vašeho požadavku Vám připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci včetně dopravy.

4. Potvrzení objednávky

Po odsouhlasení Vaší objednávky Vám pošleme rekapitulaci a současně potvrzení Vaší objednávky na Vámi uvedenou emailovou adresu.

5. Platba

Platba se provádí převodem na základě daňového dokladu, který Vám zašleme na Váš email 14 dní před termínem Vaší svatby. Splatnost faktury je poslední pondělí před datem Vaší svatby.

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.