• Svatební dort - reference Dobrý den,

  Dort byl velmi dobrý, hosté si ho moc pochvalovali, čokomalina je stálice v oblíbenosti, ale hostě byli také nadšení z čoko mandarinky.

  Moc Vám tedy děkujeme za přichystání krásného svatebního dortu, opravdu měl obrovský úspěch a budeme Vás chválit kudy budeme chodit.

  S pozdravem Jakub a Sabina Černí

  Jakub a Sabina Černí

 • Svatební dort - reference Dobrý den. Dort byl jedním slovem: "DOKONALÝ". Ollies byl jasná volba, při výběru svatebního dortu, a nezklamal. Paní Schebestiková, se kterou jsme jednali, byla milá, vstřícná a ochotná, a vše klaplo na jedničku. Moc děkujeme! :-)

  Martina Sekeráková

  Martina Sekeráková

 • Svatební dort - reference S dortem jsme byli spokojení, byl nádherně ozdoben ovocem. Dokonce mi po svatbě volala švagrová - kde jsem ten dort vzala, že její dítě na oslavu narozenin vyžaduje úplně stejný žádný jiný a díky Vaší rychlosti tam i byl :)

  Mnohokrát děkujeme.

  S pozdravem

  Tereza Štěpánková

  manželé Štěpánkovi

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  myslím že nevím co by se dalo dodat. Vaši cukrárnu a dorty považujeme za špičku nejenom v Ostravě. Adekvátně se to projevilo i na spokojenosti hostů. Dort zmizel velice rychle. Všechno samozřejmě proběhlo naprosto v pořádku.

  Moc děkujeme za dort, byl báječný! :-)

  Michal a Kateřina Matulíkovi

  Michal a Kateřina Matulíkovi

 • Svatební dort - reference Mockrat dekujeme ze uzasny dort, ktery byl nedilnou a dulezitou soucasti nasi svatby. Vypadal skvostne a chutnal jeste lip. Muzu vrele doporucit.

  S pozdravem Klara Tovizi

  Klara Tovizi

 • Svatební dort - reference Moc děkujeme cukrářkám z dorty OLLIES za upečení tohoto svatebního dortu a Veronice Schebestikové za pomoc a ochotu s výběrem. Dort byl krásnou ozdobou svatební tabule a všem velmi moc chutnal.

  Kamča a Pavel Kacířovi

  Kamča a Pavel Kacířovi

 • Svatební dort - reference Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme za perfektní dort od Vás. Nejenže byl krásný ale i velmi lahodný. Všichni hosté si jej pochvalovali.

  Manželé Zydroňovi

  Manželé Zydroňovi

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  zasíláme fotku našeho svatebního dortu. Svatbu jsme měly pojatou letně, obřad byl venku a hlavními květinami, které zdobily stůl i svatební kytici byly slunečnice. A přesně do naší výzdoby i vkusu se trefili v Ollies. Dort byl nejen nádherný, ale navíc moc dobrý (což mnohdy u svatebních dortů není pravidlem), všem moc chutnal a jen se po něm zaprášilo. Navíc, co jsme hlavně ocenili, byl veškerý servis. Dort přivezli ráno na místo hostiny a nemuseli jsme se o nic starat. Vzhledem k tomu že člověk toho má na chystání moc, je tento servis neocenitelný.

  Děkujeme

  Cigánkovi

  Cigánkovi

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  zasíláme Vám fotku svatebního dortu ze svatby 13. srpna v Brně. Dort byl opravdu nádherný, všichni si moc pochutnali a ptali odkud ho máme. Cupcakes byly také úžasné :).

  Mockrát Vám za vše děkujeme a těšíme se na další skvělé dorty, které u vás ochutnáme

  Přeji krásný den

  S pozdravem

  Patricie Skaláková (Johnová)

  Skalákovi

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  dort byl výborný a všem moc chutnal. I vizuálně vypadal nádherně. Byli jsme velmi spokojeni.

  Šenkovi

  Šenkovi

 • Svatební dort - reference Dort byl překrásný, decentní, přesně podle našeho vkusu i když jsme nedali žádné přesné pokyny. Spoléhala jsem se na vás vkus a zkušenosti a vyplatilo se.

  Vůbec jsem se nemusela o nic starat, dort byl doručen na místo se vším všudy. Hostům moc chutnal byl osvěžující a lehký a dojídali jsme ho ještě pár dní poté což nikomu nevadilo.

  Také moc děkuji za zpracování dodatečné objednávky kokosového cheesecaku, kterou jsem zadala až v pátek v noci a přesto byl v neděli na prodejně připraven.

  Ještě jednou moc děkuji za všechno. Dita Drábková

  Dita Drábková

 • Svatební dort - reference Svatební dort od Ollies byl skvělý, chutný, krásný a přesně takový jaký jsme si přáli. Byl třešinkou v našem svatebním menu a všem moc chutnal, svatební dort Olies všem doporučujeme, skvělý servis, doručení na místo bez starostí a jednání s personálem bez chybičky, ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho obchodních úspěchů.

  Manželé Pavlínkovi

  Manželé Pavlínkovi

 • Svatební dort - reference Moc děkujeme za velmi profesionální a přátelský přístup, ketrý nám dal jistotu skvělého provedení do našeho velkého dne. Vybraný dort byl originální a makronky nezklamaly svou chutí, která se dokonale doplňovala s chutí čokolády a višně. Mnohokrát děkujeme za tak skvělý dort a přístup :)

  Manželé Horákovi

  Manželé Horákovi

 • Svatební dort - reference Rádi bychom vám poděkovali za nádherný svatební dort. Hosté byli nejen okouzleni tím, jak vypadal, ale hlavně, jak chutnal. Byl skvělý !!!

  Přejeme spoustu dalších spokojených svatebčanů a ještě jednou velké díky :) Lumír & Lenka Mořkovští

  Lumír & Lenka Mořkovští

 • Svatební dort - reference S dortem jste byli jak my, tak hosté velice spokojeni. Vaše produkty známe, kupujeme je a opět jste nezklamali. Dort vypadal a chutnal tak jak jsme si přáli. Musíme poděkovat taky řidiči, který včas a na správné místo bezpečně dort zavezl. Nemáme co vytknout. Všechno bylo perfektní.

  Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků a hlavně ať se vám daří i na dále minimálně tak jako teď.

  Mrázkovi

  Mrázkovi

 • Svatební dort - reference Dobrý den, s dortem jsme byli moc spokojení a přes naše obavy, aby dort v tom horku vydržel, vše vyšlo dle plánu. Hostům i nám dort moc chutnal. Tímto bychom Vám chtěli ještě jednou moc poděkovat.

  Fusíková

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  Chtěli bychom poděkovat za vyrobení nádherného svatebního dortu, který nejen perfektně vypadal, ale i výborně chutnal. Všichni svatebčané byli nadšení. Taktéž bychom chtěli poděkovat i za dovoz, vše výborně klaplo. Byli jsme velice spokojení a určitě Vás dále doporučíme. V příloze zasílám fotografii dortu.

  Přejem hezký den,

  Manželé Vrtní

  Manželé Vrtní

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  chtěla bych Vám moc poděkovat za naprosto skvělé a profesionální služby Vaší cukrárny. Na naši svatbu 2.7.2016 jsme si u Vás objednávali svatební dort, který byl vizuálně úžasný, ale i chuťově naprosto skvělý. Na celkové vydařenosti našeho svatebního dne a spokojenosti našich hostů tak máte velkou zásluhu a my Vám tímto moc děkujeme za vstřícnost, ochotu a flexibilitu, se kterou jste nám dort pomáhala vybrat. Budeme Vás doporučovat dále.

  Fotečky Vašeho dortu na naší zasílám v příloze.

  S díky a přáním všeho dobrého,

  Petra Kučerová (Legindi)

  Petra Kučerová (Legindi)