• Svatební dort - reference Dobrý den,

  Rádi bychom poděkovali za Vámi připravený svatební dort. Všem moc chutnal a velmi se líbil. Děkujeme také za profesionální přístup při jeho výběru a Vaše rady a připomínky. Současně musíme pochválit i připravený candy bar po kterém se jen zaprášilo :-)

  Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný den!

  S pozdravem

  Milena Sikorová

  Milena Sikorová

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  dort vypadal skvěle a ještě lépe chutnal. Všichni naši svatební hosté si ho velmi pochvalovali a během pár minut se vše snědlo. S doručením žádný problém nebyl, vše proběhlo v pořádku.

  S přáním hezkého dne

  Lucie Mališová

  Lucie Mališová

 • Svatební dort - reference Pěkný den,

  se svatebním dortem Ollies jsme byli nadmíru spokojeni. Byl nejen krásný a nadělal spoustu parády, ale především byl výborný a opravdu poctivý. Všichni hosté si jej moc pochvalovali, trefil se totiž do chuti i zarytým odpůrcům sladkých dobrot. Dodání dortu proběhlo také na výbornou, přesně v domluvený čas na domluvené místo, což nám ušetřilo spoustu starostí. Moc tedy děkujeme, určitě vašich služeb využijeme při další pěkné příležitosti!

  V příloze přikládáme fotky.

  S pozdravem,

  Manželé Kozielovi

  Manželé Kozielovi

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  za mě musím říct, že velká spokojenost a hostům také moc chutnal.. Na každou rodinnou oslavu objednáváme nebo kupujeme na prodejně hotový dort a nedáme dopustit na světlou malinu, takže i u svatebního dortu byla volba jasná :)

  Pěkný den, moc děkujeme za dortík a určitě budeme i nadále věrní!!!

  Manželé Mohylovi

  Manželé Mohylovi

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  děkujeme za nádherný a velice chutný svatební dort. Spolupráce byla na výbornou. Od objednávky až po doručení.

  Ještě jednou díky,

  novomanželé Bojtošovi.

  novomanželé Bojtošovi

 • Svatební dort - reference Dobrý večer,

  se svatebním dortem jsme byli velmi spokojeni a hostům moc chutnalo :)

  Děkujeme :)

  Hana Rutková

  Hana Rutková

 • Svatební dort - reference Dort je pro nás neoddělitelnou součástí svatby, proto jsme si na jeho výběru dávali velmi záležet. Z nabídky Ollies jsme si nakonec vybrali nejen svatební dort, ale také pět druhů dalších dortů pro svatebčany, aby si každý přišel na své. K dortům nám navíc vyrobili krásné popisky, které přesně seděly ke stylu svatby. V průběhu večera jsme se setkali se nadšenými ohlasy, kdy sami hosté přiznávali, že nezůstali zdaleka jen u jednoho kousku! Náš sladký koutek se tak zařadil k částem svatby, na kterých bychom nedokázali nic vylepšit.

  Ivana Radějová

  Ivana Radějová

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  s dortami jsme byli velice spokojeni, jak my tak také hosté. Co se týče chutě, výzdoby dortů, komunikace, přeprava - opravdu vše bylo na jedničku.

  Děkuji a zůstávám s pozdravem

  Petra Semerádová

  Petra Semerádová

 • Svatební dort - reference S dortem od Ollies jsme byli velmi spokojeni. Přestože v originální verzi Ollies nabízí dort v černo-bílé variantě, bez problémů v Ollies zvládli vyhovět našemu požadavku na variantu červeno-bílou. Ollies nám vyšli vstříc i co se týče našich jiných specifických požadavků na zdobění např. použití mašle s puntíky či dozdobení živými květy.

  Dort vypadal úžasně. Na svatební hosty udělal nezapomenutelný dojem. Mnoho svatebčanů se s ním rádo vyfotilo. Neméně skvěle dort také chutnal. Jsme moc rádi, že jsme si zvolili pro zhotovení svatebního dortu právě Ollies. Šli bychom do toho zase. Vřele doporučujeme.

  Hana a Jakub Cejpkovi

  Hana a Jakub Cejpkovi

 • Svatební dort - reference Dobrý paní Schebestíková,

  Moc děkujeme za překrásný dort, který všem chutnal. Přeji pěkný den, Monika a Jiří

  Monika Teichmannová

 • Svatební dort - reference Dlouho jsme se nemohli rozhodnout, jak by měl vypadat náš svatební dort. Nakonec jsem uviděla tento dort v prezentaci dortů Ollies na svatebním veletrhu a okamžitě bylo jasné, že právě tohle bude náš svatební dort! Byla to láska na první pohled :-) Proto jsem Ollies kontakovala a domluvila si zde schůzku. Schůzku zajišťovala paní Veronika Schebestiková, které bych tímto chtěla moc poděkovat za její milý, ochotný a profesionální přístup. Na svatební dort jsme se velmi těšili a věděli jsme, že jsme si nemohli vybrat lépe. Cukrárna Ollies vše okolo dortu zajistila, což jsme při všech starostech okolo svatby ocenili. Dort byl moc krásný a byla to velká ozdoba svatební tabule. Chutnal naprosto skvěle a všichni si ho jen pochvalovali.

  Cukrárnu Ollies navštěvujeme často a rozhodně nepřestaneme :-) Moc děkujeme.

  Radana a Ivo Š.

  Radana a Ivo Š.

 • Svatební dort - reference Dobrý den, Určitě jsme byli spokojeni a jsme rádi, že jsme se pro ten dort rozhodli, i když to chvíli vypadalo, že to rozpočtově nezvládneme. Ohlasy na dort byly taky pozitivní, takže za nás není, co bychom vytkli... špendlík taky nikdo nesnědl, takže super :)

  S pozdravem Jana Bradlerová

  Jana Bradlerová

 • Svatební dort - reference Krásný den, Veroniko,

  V příloze posílám fotografii dortu ze svatby dne 20.8.2016 na Borové. Ještě jednou vám patří velké díky, dort byl opravdu ozdobou, byl naprosto perfektní a chuťově skvělý.

  Stejně tak byla velice milá a pohodová spolupráce s vámi.

  Děkuji moc. Lucie (Pavlíková) Gavorová

  Lucie (Pavlíková) Gavorová

 • Svatební dort - reference Dobrý den paní Schebestiková,

  Dále vám musím moc poděkovat, dort byl vynikající, všichni se ptali kde jsme ho nechali dělat. Ikdyž jste nám ho vezli až z Ostravy, tak musím říct, že to za to stálo. Lepší dort jsem nikdy nejedla a jahodová část sklidila největší úspěch a samozřejmě po vizuální stránce byl také dokonalý. Takže VELKÉ DÍKY, protože i díky vám byl náš den dokonalý.

  Všem doporučuji a věřím, že to nebyl poslední dort, který jsme si u vás nechali dělat.. :-)

  S přáním hezkého dne

  Hana Dvořáková

  Hana Dvořáková

 • Svatební dort - reference Hezký večer přeji,

  ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za milý a vstřícný přístup, ale hlavně za nádherný a výborný dort. Všichni z něj byli nadšení, protože takový svatební dort ještě neviděli a moc si pochvalovali jeho dokonalou chuť. Byli jsme nadmíru spokojeni a vřele vás všem doporučujeme.

  Manželé Závadští!

  Manželé Závadští

 • Svatební dort - reference Dobrý den,

  Dort byl krásně nazdobený. Velice jednoduše, ale tím byl krásný a byl dle našich představ. Dort byl velice lahodný. Kombinace sachru a čokomaliny nám všem velice chutnala. Moc děkujeme za tento sladký zážitek..

  S pozdravem

  Jana Zniszczolová Dostalová

  Jana Zniszczolová Dostalová

 • Svatební dort - reference Dobré dopoledne,

  sice s malým zpožděním, ale přece bychom Vám rádi poděkovali za úžasný svatební dort. Já sama jsem do poslední chvíle nevěděla, jak bude dort vypadat, protože to bylo překvapení od mého manžela... a musím říct, že překvapení na jedničku :) Dort byl nádherný a co je ještě důležitější, chuťově vynikající. Všichni svatebčané si ho moc chválili a byli spokojení a my samozřejmě také.

  Ještě jednou tedy děkujeme a určitě brzy opět využijeme Vašich služeb.

  Hezký den,

  manželé Ibrahimovi

  manželé Ibrahimovi

 • Svatební dort - reference Moc děkujeme za Váš svatební dort. Jsme moc rádi, že jste nám vyšli vstříc s dortem který jsme si navrhli, že jste na něj použili jutu která byla hlavní dekorací naší svatby a nádherné živé květiny, které byly sladěné s mou svatební kyticí. Byl ozdobou našeho krásného slunečného dne. Všem hostům moc chutnal a nám s manželem samozřejmě také.

  Manželé Tošenovští

  Manželé Tošenovští