Vzpomínáte na dobu, kdy vás maminky a babičky braly do cukráren na zmrzlinové poháry? My ano a vždycky jsme byli tak natěšení! Stačilo pár kopečků zmrzliny, ovoce, šlehačka a oči nám svítily jako hvězdičky. A protože rádi vzpomínáme na naše dětství a k tomu milujeme sladké až za hrob, rozhodli jsme se, že kromě dortíků budeme nabízet zmrzlinové poháry. Ať mají maminky a babičky kam chodit na poháry s dětmi a mohou si spolu užít krásné odpoledne.

Celý článek

Pro všechny zvědavce, kteří rádi nahlíží pod pokličku, jsme si připravili další z naší série S Ollies v kuchyni. Tentokrát se budeme věnovat francouzské pochoutce, která si získala srdce mnoha lidí. Makronkám :-).

Celý článek

Panna cotta patří k těm dezertům, které jednou ochutnáte a už na ně nikdy nezapomenete. Zejména pokud ochutnáte tu pravou, poctivou panna cottu dělanou s láskou. A právě proto, že Vás máme rádi, jsme se nebáli a do té Itálie si pro recept zajeli.

Celý článek

Na croissantech (francouzsky “půlměsíc”) si lidé pochutnávají už celá staletí. Za tu dobu již bylo těchto máslových dobrot upečeno a snědeno snad miliony, recepty i postupy výroby byly mnohokrát inovovány.

Nyní nastal čas zahodit všechny rohlíky, loupáky a pirohy a zakousnout se do opravdového kusu francouzské historie u nás, v cukrárnách Ollies.

Jak si můžeme být naším croissantem tak jistí?

Celý článek