Přijďte společně s námi ve středu 28.6.2017 na Městský stadion v Ostravě - Vítkovicích fandit nejen hvězdám atletiky.

Celý článek

Kolik tekutin denně vypít? To je věčně diskutovaná otázka na internetu – někdo říká, že 2 litry, někdo jiný zase pije 5 litrů. Tak kolik tedy? A co děti?

Celý článek

SALIMA 2016 - nové trendy z oblasti potravinářského průmyslu.
 
Pro příznivce, kteří rádi sledují trendy v potravinářském, cukrářském, mlynářském nebo vinařském průmyslu se již ve středu 17. února otevírají brány brněnského výstaviště. Kde bude až do soboty probíhat komplex mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA - MBK - INTECO.

Celý článek

Vánoce jsou za dveřmi! Doma probíhá velký úklid, do oken se pověsí ozdoby a světýlka. Atmosféra blížící se doby klidu a míru nás hřeje na srdci a tak s první adventní nedělí zapalujeme první svíčku a děti už se těší, až vyloupnou první okénko adventního kalendáře plného čokoládek. Prosinec je ale stále měsícem, kdy chodíme do práce a ani dalších povinností se nezbavíme, a proto je někdy velmi těžké stihnout vše najednou.

Spoustu času nám zabere výběr a koupě dárků pro naše milované, a na pečení cukroví nám nemusí zbýt čas. Napadlo nás, že vám vánoční svátky usnadníme, a tak máme pro vás připravenou tradiční vánoční štolu a také listové záviny na tři způsoby, na kterých si jistě pochutnáte.

Celý článek