Začínali výrobou domácího tiramisu v panelákové kuchyni, dnes mají čtyři vlastní cukrárny a k tomu bistro. Ostravskou firmu Ollies po manželích Gondkových převzaly jejich děti, kterým se za deset let podařilo vybudovat firmu se stovkou zaměstnanců a obratem 80 milionů korun.

Celý článek

Mimořádně úspěšná ostravská společnost Ollies se odhodlala k náročnému a odvážnému kroku, firma změní takzvanou korporátní identitu. Znamená to změnu nejen loga, ale také všech obalů, interiérů cukráren a bister… O důvodech změny jsme hovořili se spolumajitelem firmy Jakubem Gondkem.

Celý článek

Až se příště vydáte do některé z našich cukráren nebo bistra, budete jistě překvapeni. Na vývěsních štítech, výlohách, jídelních lístcích, krabičkách ani nikde jinde už nenajdete náš typický čokoládový dortík s třešničkou navrch (naše staré logo). V Ollies totiž rebrandujeme = od základů měníme vizuální identitu firmy.

Celý článek

Den sv. Valentýna k nám sice přicestoval z USA, jeho kořeny však sahají až do romantického Říma ke knězi Valentýnovi. Ten měl údajně potají oddávat mladé páry v době, kdy nesměli vojáci uzavírat manželství. Za své činy byl uvězněn a 14. února popraven. Od té doby si zamilovaní lidé po celém světě vyměňují dárečky a vyznávají lásku. Patříte k nim i vy? Udělejte radost své lásce. Ne proto, že se to očekává, ale proto, abyste ji potěšili, zpříjemnili den a vykouzlili úsměv na tváři.

Celý článek