Svatba je výjimečným dnem ve Vašem životě. Jistě víte, že je třeba tento den naplánovat s co největší pečlivostí a není to nic jednoduchého. A kde jinde načerpat plno inspirace, pochytit spoustu rad, zjistit odpovědi na hromadu otázek ohledně výzdoby, hostiny a vyzkoušet svatební laskominky? No přeci na svatebním veletrhu Nevěsta, který se pořádá ve dnech 27. 2. a 28. 2. v Multifunkčí aule Gong.

Celý článek

Navštívili jste společně s námi svatební veletrh v Zámečku Petrovice u Karviné? Byli jste se podívat i na svatební veletrh Nevěsta v multifunkční aule Gong? Stále hledáte nové nápady, další inspirace a nemáte ještě všechny odpovědi na Vaše dotazy? Nezoufejte, Výstaviště Černá louka pro Vás  připravilo už 8. ročník svatebního veletrhu Svatba, který se uskuteční 5. a 6. března.

Celý článek

Svatební veletrh v Zámečku Petrovice u Karviné

Valentýn je sice za námi, ale v Zámečku Petrovice u Karviné by rádi zůstali u tak milé a příjemné, zamilované atmosféry, a proto se rozhodli po úspěšném prvním ročníku uspořádat i letos svatební veletrh. V kouzelném prostředí jistě snoubenci načerpají plno inspirací týkající se slavnostního menu, a prostření svatební tabule. Nevěsty budou moci vybírat své vysněné svatební šaty a svatební dort, který budou moci ochutnat a osladit si tak sobotní den.

Celý článek