Jaro už dávno začalo, počasí už nás škádlí hřejivým sluníčkem, dny jsou delší a zimní oblečení má zase na chvíli pohov. V zimě jste si k nám chodili osladit život dezerty a ohřát dobrou kávou, čajem nebo svařáčkem. Pokud bude toto léto stejně tropické jako to minulé, říkali jsme si, že Vám musíme osladit život něčím osvěžujícím. Shodli jsme se, že nejlepším řešením bude poctivá zmrzlina!

Jaké zmrzliny si u nás můžete dát?

Vybrat si u nás můžete z mnoha příchutí. V nabídce bude vždy 8 různých zmrzlin, z toho 4 Vám budou k dispozici pokaždé, když nás navštívíte. Čokoládová, vanilková, pistáciová a malinový sorbet patří totiž mezi stálice. Zbylé 4 příchutě obměňujeme. Výběr je tedy ve výsledku velmi bohatý.

Celý článek

Není vanilka jako vanilka. Na vlastní kůži se o tom můžete přesvědčit u nás v Ollies, kde Vám nabízíme dobroty z nejkvalitnější vanilky na světě – vanilky z Madagaskaru. Ale víte, jak taková rostlina vanilky vůbec vypadá a v čem je tak výjimečná? 

Pravá vanilka, v čem je tak odlišná?

Vanilka z Madagaskaru, pravá vanilka nebo také bourbonská vanilka je typická velmi intenzivní vůní, kterou si zamiluje každý vanilkový nadšenec. Ve vanilkové vůni lze cítit čokoláda, rum, rozinky a spousta dalších ingrediencí. Kromě intenzivní vůně vyniká také vysokým obsahem vlhkosti, která je v případě vanilky zárukou čerstvosti a kvality.

Celý článek

Vánoční radovánky už jsou dávno tamtam, po cukroví jakoby se slehla zem a vánoční stromeček už je schovaný ve sklepě. S úsměvem na tváři vzpomínáme na klidné vánoční svátky, které utekly jako voda. Máte to podobně? Pokud vzpomínáte na krásnou a pohodovou vánoční atmosféru, vůni skořice a vanilky, můžete zavítat k nám do cukrárny. Osladit si život našimi dobrůtkami, znovu nasát klidnou atmosféru a utéct od ruchu velkoměsta.

Chutné záviny z listového těsta

Záviny z domácího listového těsta neodmyslitelně patří k dobrotám, které nám dokážou zpříjemnit den. Pokud Vám shon nedovolí si jeden doma připravit, bez starostí, rychle a snadno si jej můžete pořídit u nás. Vybírat můžete hned ze třech variant.


Celý článek

Ve dnech 24.3 až 27.3. bude mít Ostrava čest hostit již 21. ročník basketbalového turnaje pro chlapce a děvčata s názvem Easter tournament Ostrava 2016. Letošního ročníku se účastní 147 týmů z 13 ti států Evropy. Zápasy mezi jednotlivými týmy se budou konat na všech basketbalových hřištích v Ostravě, avšak ty největší bitvy o vítězství můžete sledovat ve sportovním centru Dubina.

Celý článek