Tento francouzský dezert se někomu může jevit jen jako pudink s krustou, ale kdo už někdy ochutnal ví, že creme brulee je symfonie sladké jemnosti a zároveň křupavosti. První zmínka o tomto dezertu, v podobě jak ho známe, je už ze 17. století, konkrétně z roku 1691.

Celý článek

Již tento víkend (14. a 15. května 2016) probíhá v Olomouci 2. ročník Garden Food Festivalu, náš stánek zde opět nebude chybět.

Celý článek

Chcete vědět, kam se za Vámi chystáme s naším karavanem? Pak jste tady správně!
 

Celý článek

Jaro už dávno začalo, počasí už nás škádlí hřejivým sluníčkem, dny jsou delší a zimní oblečení má zase na chvíli pohov. V zimě jste si k nám chodili osladit život dezerty a ohřát dobrou kávou, čajem nebo svařáčkem. Pokud bude toto léto stejně tropické jako to minulé, říkali jsme si, že Vám musíme osladit život něčím osvěžujícím. Shodli jsme se, že nejlepším řešením bude poctivá zmrzlina!

Jaké zmrzliny si u nás můžete dát?

Vybrat si u nás můžete z mnoha příchutí. V nabídce bude vždy 8 různých zmrzlin, z toho 4 Vám budou k dispozici pokaždé, když nás navštívíte. Čokoládová, vanilková, pistáciová a malinový sorbet patří totiž mezi stálice. Zbylé 4 příchutě obměňujeme. Výběr je tedy ve výsledku velmi bohatý.

Celý článek