Již tento víkend (14. a 15. května 2016) probíhá v Olomouci 2. ročník Garden Food Festivalu, náš stánek zde opět nebude chybět.

Celý článek

Chcete vědět, kam se za Vámi chystáme s naším karavanem? Pak jste tady správně!
 

Celý článek

Jaro už dávno začalo, počasí už nás škádlí hřejivým sluníčkem, dny jsou delší a zimní oblečení má zase na chvíli pohov. V zimě jste si k nám chodili osladit život dezerty a ohřát dobrou kávou, čajem nebo svařáčkem. Pokud bude toto léto stejně tropické jako to minulé, říkali jsme si, že Vám musíme osladit život něčím osvěžujícím. Shodli jsme se, že nejlepším řešením bude poctivá zmrzlina!

Jaké zmrzliny si u nás můžete dát?

Vybrat si u nás můžete z mnoha příchutí. V nabídce bude vždy 8 různých zmrzlin, z toho 4 Vám budou k dispozici pokaždé, když nás navštívíte. Čokoládová, vanilková, pistáciová a malinový sorbet patří totiž mezi stálice. Zbylé 4 příchutě obměňujeme. Výběr je tedy ve výsledku velmi bohatý.

Celý článek

Není vanilka jako vanilka. Na vlastní kůži se o tom můžete přesvědčit u nás v Ollies, kde Vám nabízíme dobroty z nejkvalitnější vanilky na světě – vanilky z Madagaskaru. Ale víte, jak taková rostlina vanilky vůbec vypadá a v čem je tak výjimečná? 

Pravá vanilka, v čem je tak odlišná?

Vanilka z Madagaskaru, pravá vanilka nebo také bourbonská vanilka je typická velmi intenzivní vůní, kterou si zamiluje každý vanilkový nadšenec. Ve vanilkové vůni lze cítit čokoláda, rum, rozinky a spousta dalších ingrediencí. Kromě intenzivní vůně vyniká také vysokým obsahem vlhkosti, která je v případě vanilky zárukou čerstvosti a kvality.

Celý článek