Svatba je výjimečným dnem ve Vašem životě. Jistě víte, že je třeba tento den naplánovat s co největší pečlivostí a není to nic jednoduchého. A kde jinde načerpat plno inspirace, pochytit spoustu rad, zjistit odpovědi na hromadu otázek ohledně výzdoby, hostiny a vyzkoušet svatební laskominky? No přeci na svatebním veletrhu Nevěsta, který se pořádá ve dnech 27. 2. a 28. 2. v Multifunkčí aule Gong.

Celý článek

Svatební veletrh v Zámečku Petrovice u Karviné

Valentýn je sice za námi, ale v Zámečku Petrovice u Karviné by rádi zůstali u tak milé a příjemné, zamilované atmosféry, a proto se rozhodli po úspěšném prvním ročníku uspořádat i letos svatební veletrh. V kouzelném prostředí jistě snoubenci načerpají plno inspirací týkající se slavnostního menu, a prostření svatební tabule. Nevěsty budou moci vybírat své vysněné svatební šaty a svatební dort, který budou moci ochutnat a osladit si tak sobotní den.

Celý článek

SALIMA 2016 - nové trendy z oblasti potravinářského průmyslu.
 
Pro příznivce, kteří rádi sledují trendy v potravinářském, cukrářském, mlynářském nebo vinařském průmyslu se již ve středu 17. února otevírají brány brněnského výstaviště. Kde bude až do soboty probíhat komplex mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA - MBK - INTECO.

Celý článek

Vánoce jsou za dveřmi! Doma probíhá velký úklid, do oken se pověsí ozdoby a světýlka. Atmosféra blížící se doby klidu a míru nás hřeje na srdci a tak s první adventní nedělí zapalujeme první svíčku a děti už se těší, až vyloupnou první okénko adventního kalendáře plného čokoládek. Prosinec je ale stále měsícem, kdy chodíme do práce a ani dalších povinností se nezbavíme, a proto je někdy velmi těžké stihnout vše najednou.

Spoustu času nám zabere výběr a koupě dárků pro naše milované, a na pečení cukroví nám nemusí zbýt čas. Napadlo nás, že vám vánoční svátky usnadníme, a tak máme pro vás připravenou tradiční vánoční štolu a také listové záviny na tři způsoby, na kterých si jistě pochutnáte.

Celý článek