Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

Svatba je jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Není tedy divu, že přípravy probíhají i několik měsíců. Každá nevěsta chce mít svůj den D dokonalý ve všech směrech. Pokud i vy patříte k těm šťastným, kteří řeknou tento rok své ano, udělejte si ve svém diáři volno, svatební veletrhy se blíží :-).

Svatební veletrhy 2017

Proč jít na svatební veletrh? Naskýtá se vám jedinečná šance srovnat několik dodavatelů vedle sebe a vybrat si tak to nejlepší. Navíc zde najdete úplně vše – od šatů, přes šperky, oznámení až po svatební dorty. S vašim milým si tak můžete v klidu projít celou nabídku, nasát romantickou atmosféru a užít si skvělý společný den. Připravte si tužku a diář, jdeme na to!

Největší svatební veletrh na Jižní Moravě

Za pár dní odstartuje již po sedmé Svatební SHOW Brno, která se pyšní titulem největší svatební veletrh na Jižní Moravě. Velkolepý program i počet vystavovatelů na vás čeká 28. a 29. ledna ve FAIT Gallery. Těšit se můžete i na naše dortíky. Předvedeme vám to nejlepší z naší svatební nabídky a možná se dostane i na ochutnávky :-). Třešničkou na dortu celého veletrhu bude tombola se svatbou v hodnotě 150 000 Kč, luxusními svatebními šaty a dalšími skvělými cenami. Výtěžek tomboly navíc poputuje do dobrých rukou - do dětského domova v Ivančicích.

Ostrava ve víru lásky

Svatební sezónu v Ostravě otevírá hned na začátku února 12. ročník Svatebního veletrhu Ostrava 2017 v Clarion Congress hotelu. Dospělé vstupné činí 70 Kč, ale klidně s sebou vezměte i děty. Ty nejmenší mají dokonce vstup zdarma. Akce se koná 4. – 5. února a těšit se můžete na zajímavé soutěže a slevy až 30 %.

Svatební veletrh Ostrava Clarion hotel

Přesně o měsíc později, 4. – 5. března, se láskou rozvlní okolí Výstaviště. Celý víkend se koná veletrh Svatba na Černé louce. Čeká na vás nabídka více než 70 vystavovatelů a zavítat můžete i k našemu stánečku se svatebními dorty. Vezměte s sebou i svého milého, nudit se určitě nebude. Kromě výstavy luxusních vozů se může těšit na přehlídku svatebního spodního prádla :-). Vstupné na tento svatební veletrh činí 80 Kč na osobu.

Ale tím svatební Ostrava nekončí. Navštívit můžete také 9. ročník Svatebního veletrhu Nevěsta, který se pořádá v Multifunkční aule Gong. Termín ještě není určen, ale jako každý rok bude veletrh překypovat nádhernými svatebními šaty, lahodným jídlem a dobrou náladou. Vstupné na oba dva dny je 80 Kč.

Romantika na zámečku Petrovice u Karviné

Pokud milujete romantiku a pohádky, nesmíte chybět na svatebním veletrhu v zámečku Petrovice u Karviné. Akce se koná 18. února a díky kouzelnému prostředí se celá nese ve stylu princů a princezen. Kromě nádherného interiéru a exteriéru zámečku vás čeká ochutnávka svatebních dortů, ukázky svátečních tabulí, výtvory nadaných květinářů a mnoho dalšího. Přijďte se inspirovat a ochutnat naše svatební dorty! Vstup zdarma.

Svatební veletrh Petrovice u Karviné

Udělejte si výlet do Prahy

Jeden z největších a nejkrásnějších svatebních veletrhů se koná v pražském hotelu Diplomat o víkendu 4. – 5. února. Pokud máte Prahu z ruky, vůbec nevadí, můžete si udělat se snoubencem společný, romantický víkend, projít si tamější uličky a užít si plánování svatby plnými doušky. Na vstupu zaplatíte 50 Kč na osobu a celý den je jen váš. Kromě kadeřnických ukázek, přehlídek svatebních šatů a ochutnávek jídla vás čeká navíc kouzelná večerní Praha.

Svatební veletrhy Praha 2017 Diplomat

Ať už chcete být za princeznu, nebo dáváte přednost rustikální svatbě v boho stylu, svatební veletrhy vám umožní vybrat si to pravé pro váš den D. Pokud nevíte, jaký svatební dort bude na vaši svatbu nejvhodnější, přečtěte si náš článek Jak vybrat svatební dort, prohlédněte si náš katalog nebo nás navštivte na svatebním veletrhu v Brně, na Černé louce v Ostravě nebo v Petrovicích u Karviné. Spolu určitě najdeme ten nejlepší dort.

<< zpět na magazín

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.