Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

Venku sice ještě řádí aprílové počasí, ale pokud už se nemůžete dočkat léta stejně jako my, zaskočte si k nám na osvěžující ledové čaje a poctivé limonády bez chemie. Od 17. 4. na vás v cukrárně v Ostravě Vítkovicích, v Ostravě Porubě a v Olomouci čeká bohatá letní nabídka plná novinek.

Citronáda a malinovka tak trochu jinak

Chodívali jsme na ně sami i s rodiči a někteří z nás si určitě vzpomenout na jejich typickou chuť. A my jsme pro vás připravili vylepšené verze těchto oblíbených nápojů. V naší malinovce najdete jak malinový sirup, tak opravdové maliny a na zpestření limetku. A aby nebyla citronáda jen o citrónu, přihodili jsme do drinku bezinkový sirup. Víte, že bezové plody jsou protizánětlivé a používají se v domácnostech na léčení migrén a nervových chorob?

bezinková citronáda malinovka

Domácí sirupy a sypané čaje Oxalis

Do některých našich drinků a koktejlů přidáváme ovocné sirupy. Ale ne ledajaké – domácí! Sirupy si vyrábíme sami, a proto víme, že v nich nejsou žádná přidaná barviva ani zbytečná chemie. Děláme je poctivě z darů přírody a cukru. Pravidelně tak připravujeme sirup z malin, borůvek, bezinek a medu.

A nezapomínáme ani na čajové gurmány. Nově jsme pro vás zařadili do nabídky ledové čaje ve třech variantách, které vás příjemně osvěží:

  • Ledový čaj Malina-Máta
  • Ledový čaj Limetka-Aloe
  • Ledový čaj Mango-Jasmín

Do drinků přimícháváme kolečko limetky, či citrónu, ovoce, medový sirup a vše zalijeme kvalitním čajem. Používáme sypané čaje české značky Oxalis, která dělá radost lidem už více než 20 let.

ledový čaj limetka - aloeledový čaj malina - mátaledový čaj mango - jasmín

Mojito s exotikou a lesním ovocem

Určitě znáte klasické mojito s limetkou a mátou, ale co to trochu zpestřit? Ať už máte rádi exotické ovoce nebo plody z českých luhů a hájů, u nás si můžete vybrat ze dvou nových druhů mojit. V každém najdete známou klasiku (limetku, mátu, perlivou vodu), navrch jsme však přidali mango a marakuju nebo borůvkový sirup.

borůvkové mojitomango maracuja mojitomojito

Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!

Milovníci kávy v nadcházejícím teplém období jistě ocení ledovou kávu se zmrzlinou nebo kávovou limonádu. I během těch největších horkých dnů si tak mohou vychutnat vytoužený dortík jaksepatří. A co nového jsme připravili?

  • Espresso Martini s vodkou a kávovým likérem kahlua
  • Frappé
  • Ledové latte
  • Afogato (dvojité espresso, vaječný likér a vanilková zmrzlina)
  • Ledová káva se zmrzlinou a šlehačkou
  • Kokosová káva
  • Kávová limonáda

Celou naší letní nabídku si můžete prohlédnout na této stránce. Kromě ceníku výše zmíněných koktejlů a drinků se můžete těšit i na pár dalších zajímavých novinek. Těšíme se na vaši návštěvu, tým Ollies ♥.

<< zpět na magazín

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.