Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

Rozmohl se nám tady takový nešvar.
Opozdilci spěchající na oslavu se na poslední chvíli zastavují v našich cukrárnách a dožadují se svých oblíbených dortů, ideálně v celku. Ve vitrínách však nalézají “pouze” kousky již nakrájených dortů a tak ze dveří směr narozeniny vybíhají s krabičkou “všehochuti”, různých kousků poskládaných do tvaru narozeninového dortu.

Řešení je přitom tak jednoduché. Stačí si dort objednat s předstihem a úspěch narozeninové oslavy je zajištěn. A to není zdaleka poslední výhoda včasné objednávky.

Co dalšího vás potěší, pokud si objednáte dort v Ollies?

1) Ušetříte

Více znamená méně. A platí to i při objednávce narozeninového dortu. Pokud kupujete celý dort, jeho celkovou cenu zohledníme. Ve finále tak zaplatíte méně, než kdybyste si kupovali dort po kouskách.

 

2) Počká na vás

Předem objednaný dort je jen a jen váš. Nezažijete tak situaci zmiňovanou výše, kdy je váš oblíbený dort vyprodán a kupujete po kouscích. Dort bude samozřejmě připraven ve smluvený termín na konkrétní provozovně a bude jak jinak než dokonalý :-)

 

3) Přijede

Pokud v den oslavy opravdu nestíháte nebo si přejete vykouzlit vskutku dokonalé překvapení, je možné přiobjednat k dortu i jeho dovoz přímo na místo určení. Tato služba se hodí také pro složitější dorty, které mohou být náročnější na přepravu. Využijte toho.

 

4) Pořádek

Poslední výhoda objednávky dortu předem je také velmi praktická. Vaše kuchyňská linka i trouba zůstanou netknuté. A to nemluvíme o práci při nakupování surovin a samotném pečení, kdy výsledek není nikdy úplně jistý.


Doporučujeme se sladkým hřebem každé oslavy nečekat na poslední chvíli a raději vše promyslet několik málo dní dopředu. Stačí jeden telefonát a perfektní dort z Ollies je zajištěn :-)

https://www.ollies.cz/dorty

<< zpět na magazín

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.