Zavedené bistro Balbín na Praze 2 se v posledních týdnech změnilo k nepoznání. Vývěsní štíty, prostírání i zástěry číšníků se zabarvily do žluté a hnědé barvy. Právě tam, na rohu Balbínovy a Mánesovy ulice, jsme totiž otevřeli svou čtvrtou pobočku Ollies.

Celý článek

Rozmohl se nám tady takový nešvar.
Opozdilci spěchající na oslavu se na poslední chvíli zastavují v našich cukrárnách a dožadují se svých oblíbených dortů, ideálně v celku. Ve vitrínách však nalézají “pouze” kousky již nakrájených dortů a tak ze dveří směr narozeniny vybíhají s krabičkou “všehochuti”, různých kousků poskládaných do tvaru narozeninového dortu.

Řešení je přitom tak jednoduché. Stačí si dort objednat s předstihem a úspěch narozeninové oslavy je zajištěn. A to není zdaleka poslední výhoda včasné objednávky.

Co dalšího vás potěší, pokud si objednáte dort v Ollies?

Celý článek

Když Ostravané nebo Olomoučané dostanou chuť na dobrý zákusek, volba bývá jasná – jde se do cukrárny Ollies. Dorty, ale i další výrobky Ollies jsou na Moravě pojmem. Tahle úspěšná rodinná firma patří od loňska mezi klienty LeasePlanu. „V polovině loňského roku jsme se setkali s panem Tomášem Friedelem z LeasePlanu a představili mu svoji vizi ohledně vozového parku. Zakrátko jsme začali spolupracovat,“ říká strategický manažer společnosti Ollies Lukáš Lalík. Flotila firmy dnes zahrnuje třináct vozidel, z toho tři jsou užitková.

 

Celý článek

Začínali výrobou domácího tiramisu v panelákové kuchyni, dnes mají čtyři vlastní cukrárny a k tomu bistro. Ostravskou firmu Ollies po manželích Gondkových převzaly jejich děti, kterým se za deset let podařilo vybudovat firmu se stovkou zaměstnanců a obratem 80 milionů korun.

Celý článek