V minulém článku jsme si ukázali, jak uspořádat dětskou narozeninovou oslavu a nezbláznit se z toho. Dnes se k tomuto tématu ještě jednou vrátíme a podíváme se mu blíže na zoubek. Zaměříme se konkrétně na občerstvení. Vymyslet a najít vhodné jídlo na dětskou oslavu narozenin totiž může být větší oříšek, než se zdá. Maminky určitě ví :-) .

Celý článek

Již rok mohou nejen Ostravané ochutnávat špičkovou zmrzlinu značky Ollies. O její vývoj se v úspěšné společnosti stará Tereza Gondková Grillmaierová.

Celý článek

Nevíte, kam vyrazit o víkendu? My ANO, budeme opět na největší letecké show v Ostravě, která se bude konat na Letišti Leoše Janáčka.

Celý článek

Již 17 let dělá Ollies lidem sladší život. Výsledků a věhlasu naší firmy si všimli i nezávislí odborníci, kteří nominovali naši rodinnou firmu mezi 10 finalistů v soutěži "Rodinná firma roku" za rok 2016 a tento krásný titul se nám podařilo získat. 

Soutěž již 6. rokem pořádá Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Cílem této soutěže je poskytnutí pomoci firmám v dalším růstu a jejich motivace do další práce. Součástí je nejen hlasování odborníků, ale také široké veřejnosti.

V loňském roce se zapojilo do soutěže až 113 rodinných podniků a rádi bychom dále motivovali rodinné firmy, aby se neváhaly zúčastnit této soutěže.

Pro více informací o možnostech hlasování či zapojení se do soutěže v letošním roce klikněte na následující odkaz.

http://byznys.ihned.cz/podnikani/c1-65863100-podnikatele-maji-posledni-sanci-prihlasit-se-do-souteze-o-nejlepsi-rodinnou-firmu-loni-vyhral-vyrobce-dortu