Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

E-SHOP Již zítra Vám jej dovezeme

Chcete-li dort již následující den, objednávejte nejpozději den předem do 10 hodin dopoledne.

Jak nakupovat?

Láska bezpochyby prochází žaludkem a toto rčení zná každý z nás. Svátek sv. Valentýna je tím svátkem, kde význam této věty platí dvojnásob. 

Chcete svou lásku obdarovat něčím originálním, něčím neobyčejným? My pro Vás v Ollies máme jak vždy v tento den připravené Valentýnské produkty. 

Darujte své lásce srdce z Ollies! Srdce, kterým na svou lásku zapůsobíte i beze slov a vykouzlíte tak své drahé polovičce úsměv na tváři a zpříjemníte ji den. 

 

Zamilovaná Charlotta

Ve všech našich cukrárnách Vás bude letos čekat jako minulý rok dárkově zabalená Charlotta ve tvaru srdce s višňovo - tvarohovým krémem, ozdobená našimi cukrářskými piškoty a čerstvým ovocem 

           

Srdíčko z odpalovaného těsta

Jako tradičně nesmí v našich cukrárnách chybět oblíbené srdíčko z odpalovaného těsta s čerstvými malinami

          

Valentýnská bonboniéra

Chcete potěšit svou lásku něčím originálním? Máme pro Vás limitovanou edici valentýnské bonboniéry, která ukrývá mnoho sladkých chutí. Valentýnská bonboniéra obsahuje malinovo - čokoládové lanýže, mini makronky různých příchutí a sušenková srdíčka. Stvořená na domácí mlsání ve dvou. Objednávat můžete zde https://www.ollies.cz/darkove-poukazy/valentynska-bonboniera

        

 

Tyto produkty si můžete objednávat na objednávkovém čísle 603 42 42 68 nebo na emailu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo přímo v našich cukrárnách. 

V prodeji tyto Valentýnské produkty budou od 12.2.2019

 

Dortová srdce

Nestačí Vám malé srdíčko? Objednejte své lásce romantický dort ve tvaru srdce s fondánovou šálou, čokoládovými ruličkami, něžné srdíčko nebo klasický dort z naší babídky ve tvaru srdce. 

           

Dortíky budou v omezeném množství k dostání na cukrárnách ve volném prodeji, ale pokud chcete mít jistotu a potěšit svou lásku originálním srdíčkem objednávejte už teď na https://www.ollies.cz/dortova-srdce.

V Ostravě můžete využít dárkovou službu https://www.ollies.cz/informace/darkova-sluzba a nechat poslat dort své drahé polovičce. 

 

Objednávkové číslo: 603 42 42 68 nebo na speciálním čísle 733 57 67 52

Na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo na speciálním emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

 

<< zpět na novinky

Mějte sladký život s námi

Reference zákazníků

Podělte se s námi o Vaše krásné zážitky s našimi dobrotami

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dobrý den, Dort byl vynikající, podle mě to slovy ani nejde popsat, jak byl výborný. O jeho kráse ani nemluvě!! Na svatbě... Renata Remencová

  • Dobrý den, svatební dort byl nádherný, přesně podle představ, až bylo škoda takovou krásu rozkrájet. Jahoda i čokomalina byla... Evka a Zdenek

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.