Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

E-SHOP Již zítra Vám jej dovezeme

Chcete-li dort již následující den, objednávejte nejpozději den předem do 10 hodin dopoledne.

Jak nakupovat?

Kdo by si rád nedopřál příjemnou chvilku s nádechem sladké Francie? Doslova slast na jazyku, která Vám pomůže navodit příjemnou atmosféru a vychutnávat si opravdovou delikatesu v podobě Éclair. Zní to tajemně, že? A co teprve, když ochutnáte a ponoříte se do tohoto francouzského tajemství.

Pojďme si tedy delikátní éclairs vychutnat se vším co k nim patří. 

 

https://www.ollies.cz/dezerty/eclair

Éclair je tradiční francouzský dezert charakteristický specifickým tvarem, nadýchaností a chutnou delikátní náplní. V češtině by tento zákusek znamenal "světelný záblesk" a tím se nejlépe slovy příblíží i samotná chuť tohoto dezertu, protože jde opravdu o něco vyjímečného a překvapivého. A díky skvělé chuti i rychlostí blesku mizí z talířů. 

Jde o zákusek připravovaný opravdu s láskou a precizností, protože k tomu, aby chutnal tak výjimečně, je potřebná i pečlivá a složitá příprava, která spočívá ve sladění odpalovaného těsta s čerstvou náplní různých chutí. Jde doslova o královský dezert, protože jej znali již na královském dvoře a vy si u nás můžete královsky vychutnat příchutě "Lískový oříšek", "Pistácii s malinami" a "Yuzu s malinami".

 

https://www.ollies.cz/dezerty/eclair-2

Dezert, který je doslova výzvou a vyžaduje šikovné ruce skutečného cukrářského mistra. Nejluxusnější, nejsložitější, ale zároveň dělaný srdcem. 

Delikátní éclair je jako stvořený k okamžitému prožitku, ale můžete si jej nechat i dárkově zabalit a někoho příjemně překvapit, tak jak to dělají po staletí i ve Francii. Někomu tak zpříjemníte den a připravíte luxusní potěšení. 

Éclairs jsou vyjímečné i tím, že mají svoji historii a na stolech králů se objevily již na přelomu 18. a 19. století. Poprvé je naservíroval mlsným jazýčkům aristokratů slavný královský cukrář Marie-Antoine Careme. 

 

https://www.ollies.cz/dezerty/eclair-3

Dezert, který je inspirací pro samotné cukráře i konzumenty a za tu námahu rozhodně stojí, protože na konci všeho jsou spokojené výrazy zákazníků, kteří si vychutnávají to výjimečné sladění všech chutí. Jsou chutné již na pohled a již při prvním spatření v našich cukrárnách si je zamilujete. 

Na tyto lahodné Éclairs se můžete v našich cukrárnách v Ostravě a Olomouci těšit od úterý 20.8.2019. 

Těšíme se na Vás

<< zpět na novinky

Mějte sladký život s námi

Reference zákazníků

Podělte se s námi o Vaše krásné zážitky s našimi dobrotami

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dobrý den, Dort byl vynikající, podle mě to slovy ani nejde popsat, jak byl výborný. O jeho kráse ani nemluvě!! Na svatbě... Renata Remencová

  • Dobrý den, svatební dort byl nádherný, přesně podle představ, až bylo škoda takovou krásu rozkrájet. Jahoda i čokomalina byla... Evka a Zdenek

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.