Ryba Claresse

Tip šéfkuchaře:
Ryba Claresse

Objednat dort Již zítra Vám jej dovezeme

Chcete-li dort již následující den, objednávejte nejpozději den předem do 10 hodin dopoledne.

Jak nakupovat?

Jak jistě všichni víte právě dnes 19.10. slavíme v Ollies 18. narozeniny.

Naše rodina Ollies se od dob svého počátku rozrostla natolik, že má téměř 150 zaměstnanců a věříme, že my všichno, ať už majitelé, zaměstnanci či brigádníci, tuto práci děláme proto, že nás baví a rádi bychom, aby se nejn naše firma, ale i my všichni spolu s ní rozvíjeli.

Historie, která započala v roce 1999 a na níž se každý človíček ve firmě podílí určitou řadu měsíců a let, se měnila ruku v ruce s požadavky našich zákazníků. Rádi bychom podotkli, že každý náš zaměstnance je pro nás stejně důležitým partnerem, jako každý dodavatel či zákazník. 

Naše velké poděkování patří všem našim zaměstnancům, dodavatelům a v neposlední řadě také zákazníkům. Naším cílem je vykročit pravou nohou do další osmnáctky následujících let a jsme rádi, že jste u toho s námi. 

 

<< zpět na novinky

Mějte sladký život s námi

Reference zákazníků

Podělte se s námi o Vaše krásné zážitky s našimi dobrotami

  • Dobrý den, Dort byl vynikající, podle mě to slovy ani nejde popsat, jak byl výborný. O jeho kráse ani nemluvě!! Na svatbě... Renata Remencová

  • Dobrý den, svatební dort byl nádherný, přesně podle představ, až bylo škoda takovou krásu rozkrájet. Jahoda i čokomalina byla... Evka a Zdenek

  • Dobrý den, svatební dort neměl chybu, byl moc krásný a všem chutnal. Děkujeme :-) Kučerovi Kučerovi

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.