Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

E-SHOP Již zítra Vám jej dovezeme

Chcete-li dort již následující den, objednávejte nejpozději den předem do 10 hodin dopoledne.

Jak nakupovat?

Z důvodu dosud neodstraněných problémů při synchronizaci zákaznických účtů Ollies clubu se vydávání věrnostních karet odkládá. Zákazníci, kteří se již zaregistrovali nebo se ještě zaregistrují, budou kompenzováni za tuto trpělivost načtením bonusových bodů na své karty. Informace o vydávání karet budou rozesílány na e-maily.

"Ollies club" je věrnostní program cukráren Ollies. Tento program vám vrací zpět peníze za to, že opětovně nakupujete. Za každý obrat v našich cukrárnách získáváte 5% zpět na klubovou věrnostní kartu "Ollies club". Tyto zpět získané prostředky můžete využít k platbě při odběru zboží v našich cukrárnách.

1. JAK SE STÁT ČLENEM "OLLIES clubu"?

Účastníkem věrnostního programu a nositelem karty "OLLIES clubu" se stává každý zákazník, který odevzdá nebo odešle správně vyplněný registrační formulář a zaplatí vratnou zálohu 50,- Kč za elektromagnetickou kartu. Členství v programu je dobrovolné a nelze jej nárokovat, o členství rozhoduje provozovatel. Po provedení registrace do 48 hodin si můžete vyzvednout vaši klubovou kartu na vámi uvedené pobočce cukrárny Ollies.

2. JAK FUNGUJE VĚRNOSTNÍ KARTA "OLLIES clubu"?

Platnost karty není omezena a je nepřenosná, použít ji může pouze osoba, na kterou byla vystavena. Při předložení karty před zaplacením bude přičteno 5% z celkové ceny výrobků Ollies cukrárny při platbě v hotovosti nebo bankovní kartou. Kartu lze rovněž použít k placení v cukrárnách Ollies. Ze zákazníkovy věrnostní karty bude stržena částka, která přesně odpovídá hodnotě nákupu. Při této platbě kartou "Ollies clubu" se nenačte hodnota 5% z celkové ceny nákupu.

Platbu touto věrnostní kartou nelze kombinovat s jiným druhem platby. Použití karty "Ollies clubu" k načtení 5% a k platbě hlaste předem obsluze, dodatečné či zpětné načtení hodnoty podle vystavených účtenek není možné. Obsluha v cukrárnách sdělí nositeli na požádání stav jeho konta na věrnostní kartě při návštěvě v cukrárně. Načtená hodnota na kartě "Ollies clubu" nelze směnit za hotovost, slouží pouze k platbě v cukrárnách Ollies. Reklamace produktu placeného věrnostní kartou může být provedena pouze výměnou zboží, nikoliv zpětným připsáním hodnoty na kartu, či vrácením hotovosti. Pokud není karta používána více než 1 rok, je deaktivována a její platnost je pozastavena, členství a výhody v tomto věrnostním klubu zanikají.

3. OSTATNÍ USTANOVENÍ

Provozovatelem věrnostního programu je firma Ollies dorty s.r.o., Výstavní 2968/108, Ostrava-Vítkovice, IČ: 28596030 Odevzdáním registračního formuláře zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy. Firma se zavazuje postupovat v souladu se zák. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Provozovatel věrnostního programu si vyhrazují právo nenačíst 5% hodnoty za prodané produkty ve speciálních akcích a slevách. Ztrátu či odcizení karty je držitel povinen neprodleně oznámit provozovateli písemně, či elektronicky. Provozovatel neručí v případě ztráty karty a jejího následného zneužití třetí osobou za ztrátu hodnoty nasbírané na kartě. Karta je po oznámení zablokována a žadateli může být vystavena nová za obvyklých podmínek.

Členství ve věrnostním programu zaniká:

  • V případě, že žadatel o ukončení členství zažádá
  • V případě, že neuskuteční po dobu delší než 1 rok žádný nákup
  • V případě, že uvede záměrně nesprávné údaje v registračním formuláři
  • Zneužitím mechanismu věrnostního programu nositelem karty
  • Rozhodnutím provozovatele o ukončení věrnostního programu

4. REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Registrační formulář zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

Mějte sladký život s námi

Reference zákazníků

Podělte se s námi o Vaše krásné zážitky s našimi dobrotami

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dobrý den, Dort byl vynikající, podle mě to slovy ani nejde popsat, jak byl výborný. O jeho kráse ani nemluvě!! Na svatbě... Renata Remencová

  • Dobrý den, svatební dort byl nádherný, přesně podle představ, až bylo škoda takovou krásu rozkrájet. Jahoda i čokomalina byla... Evka a Zdenek

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.