Objednat dort Již zítra Vám jej dovezeme

Chcete-li dort již následující den, objednávejte nejpozději den předem do 10 hodin dopoledne.

Jak nakupovat?

Rozvoz až k Vám domů

Od samotného počátku vzniku naší firmy pro Vás provozujeme rozvážkovou službu našich výrobků k Vám domů, do firmy, na úřad nebo rovnou na oslavu. Dortík Vám doručíme kdekoliv si budete přát. 

CO ROZVÁŽÍME?

Veškeré dorty z naší běžné nabídky i speciální narozeninové a svatební dorty na míru. Rozvážíme však pouze celé výrobky.

KDE ROZVÁŽÍME?

Základním rozvozovým městem je Ostrava a její přilehlé oblasti (viz mapka). 

 

Dorty Vám rádi doručíme také na libovolné, automobilem běžně dostupné místo v České republice. V takovém případě se cena stanovuje individuálně vzhledem ke vzdálenosti a hodnotě objednávky. Kontaktuje nás, prosím, na tel. čísle 733 576 752 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

KDY ROZVÁŽÍME?

Rozvoz probíhá 7 dní v týdnu v čase mezi 9.00 – 14.00. Trasu stanovujeme vždy den předem podle přijatých objednávek. Vzhledem k jejich rozmanitosti a počtu nemůžeme bohužel stanovit přesný čas doručení. Při vytváření objednávky proto, prosím, vyplňte dobu do kdy nejpozději musí být dort doručen. Uveďte také své telefonní číslo pro jednodušší komunikaci s rozvážejícím řidičem. Přebírající bude řidičem konktaktován (ne prozvoněn) jakmile se bude blížit, nebo bude-li už na místě. Prosím, buďte k zastižení na uvedeném čísle!

CENA ROZVOZU

Jeden dortík doručujeme v rámci Ostravy za poplatek 50 Kč. Dva a více dortíků rozvážíme ZDARMA! Cena rozvozu svatebních dortů a velkých objednávek i mimo základní region je vždy stanovena individuálně dle velikosti objednávky a vzdálenosti rozvozu. Sazba za 1 km dopravy činí 10 Kč/km.

O svůj dort nemusíte mít žádný strach, je v těch nejlepších rukou. Rozvoz je prováděn chladícím dodávkovým vozem a jednotlivé výrobky jsou zabaleny v obalech, které jsou součástí ceny.

U rozvozu „Dárkové služby“ budete navíc informováni o úspěšném doručení obdarovanému. K rozvozu zdarma přibalujeme také úsměv a srdečné pozvání do našich cukráren k posezení J

Mějte sladký život s námi

Reference zákazníků

  • Dobrý den, Svatební dort nádherně doplnil naši zimní svatbu. Všichni hosté si na dortu s příchutí NY cheesecake pochutnali.... Lucie Kytnarová a Aleš Kytnar

  • Dobrý den, Dort byl výborný. Nejenže krásně vypadal, ale především moc všem chutnal! Byli jsme moc spokojeni s dortem jako... Tereza

  • Dobrý den, posílám pozdravy do Ollies :) Předem mého e-mailu se strašně omlouvám, neboť se k tomuto e-mailu chystám už... Alena Orságová

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.