Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

E-SHOP Již zítra Vám jej dovezeme

Chcete-li dort již následující den, objednávejte nejpozději den předem do 10 hodin dopoledne.

Jak nakupovat?

Zaregistrujte se a získejte část útraty zpět!

Z důvodu dosud neodstraněných problémů při synchronizaci zákaznických účtů Ollies clubu se vydávání věrnostních karet odkládá. Zákazníci, kteří se již zaregistrovali nebo se ještě zaregistrují, budou kompenzováni za tuto trpělivost načtením bonusových bodů na své karty. Informace o vydávání karet budou rozesílány na e-maily.

Ollies club je věrnostní program Ollies pro všechny milovníky sladkého. Užívat si výhody členství našeho Ollies clubu přitom může opravdu kdokoliv. Stačí se zaregistrovat na našem webu, vyzvednout věrnostní kartu v jedné z našich cukráren a je to! 

Každý držitel věrnostní karty obdrží 5 % ze svého nákupu zpět na kartu. Jednoduše řečeno, při každém nákupu Vám vrátíme peníze zpět! Pokud si u nás objednáte dort za 699 Kč, 35 Kč poputuje na Vaší věrnostní kartu. Tyto nasbírané prostředky můžete pak použít k platbě v jedné z našich Ollies cukráren. 

1. Jak funguje věrnostní karta Ollies clubu?

Jakmile obdržíte kartu, můžete ji začít aktivně používat. Platnost karty není omezena a je nepřenosná, smí ji používat tedy jen osoba, na kterou byla vystavena.

Připsání bodů na kartu

Před zaplacením předložte obsluze věrnostní kartu, aby na ni mohla připsat 5 % z celkové ceny výrobků Ollies. Kartu můžete předkládat před platbou v hotovosti i před platbou kartou. Vždy však obsluze hlaste předem, že jste člen Ollies clubu a že chcete použít kartu. Zpětné nebo dodatečné načtení hodnoty podle vystavených účtenek z minulosti už bohužel není možné.

vitkovice-b4

Placení věrnostní kartou

Pokud máte na kartě nastřádán dostatek prostředků, můžete je použít k placení. Podmínkou je, že nesmíte kombinovat více druhů platby (nelze například uhradit 200 Kč z věrnostní karty a zbylou částku doplatíte v hotovosti) a rovněž nelze směnit hodnotu na kartě za hotovost.

Reklamace produktu placeného věrnostní kartou je možná pouze výměnou zboží. Zpětné připsání hodnoty na kartu, či vrácením hotovosti, není možné.

Může se také stát, že kartu ztratíte. V takovém případě nás neprodleně kontaktujte. My ztracenou či odcizenou kartu zablokujeme a vystavíme Vám novou.

2. Jak se stát členem Ollies clubu?

Účastníkem věrnostního programu a nositelem karty Ollies clubu se může stát každý zákazník. Stačí vyplnit a odevzdat či odeslat správně vyplněný registrační formulář a zaplatit vratnou zálohu 50 Kč za elektromagnetickou kartu. 

Jakmile provedete registraci, do 48 hodin si můžete vyzvednout Vaší klubovou v cukrárně Ollies, kterou jste si při registraci vybrali jako výdejní. Na výběr máte z těchto poboček: Cukrárna Ollies Poruba, cukrárna Ollies Vítkovice, cukrárna Ollies Olomouc.
 

3. Jak zjistím stav na svém kontě?

Pokud chcete zjistit aktuální stav na Vaší kartě, požádejte obsluhu při návštěvě cukrárny Ollies, aby Vám tyto informace sdělila. 
 

4. Kdy členství zaniká?

Členství v našem věrnostním programu zaniká v případě, že:

  • zažádáte o ukončení členství,
  • nepoužijete kartu více než 1 rok,
  • uvedete záměrně nesprávné údaje v registračním formuláři,
  •  zneužijete mechanismu věrnostního programu,
  • rozhodne o ukončení členství provozovatel.

5. Ostatní ustanovení

Provozovatelem věrnostního programu je firma Ollies dorty s.r.o., Výstavní 2968/108, Ostrava-Vítkovice, IČ: 28596030. Odevzdáním registračního formuláře zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy. Firma se zavazuje postupovat v souladu se zák. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Členství ve věrnostním programu je dobrovolné, rozhoduje o něm provozovatel a nelze jej nárokovat.

Provozovatel věrnostního programu si vyhrazuje právo nenačíst 5% hodnoty za prodané produkty ve speciálních akcích a slevách. Ztrátu či odcizení karty je držitel povinen neprodleně oznámit provozovateli písemně, či elektronicky. Provozovatel neručí v případě ztráty karty a jejího následného zneužití třetí osobou za ztrátu hodnoty nasbírané na kartě. Karta je po oznámení zablokována a žadateli může být vystavena nová za obvyklých podmínek.

 

Mějte sladký život s námi

Reference zákazníků

Podělte se s námi o Vaše krásné zážitky s našimi dobrotami

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dobrý den, Dort byl vynikající, podle mě to slovy ani nejde popsat, jak byl výborný. O jeho kráse ani nemluvě!! Na svatbě... Renata Remencová

  • Dobrý den, svatební dort byl nádherný, přesně podle představ, až bylo škoda takovou krásu rozkrájet. Jahoda i čokomalina byla... Evka a Zdenek

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.