Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

cukrarna1 cukrarna2 cukrarna3 avion1 

katicon_1.png, 1,8kB Kariéra v Ollies

Hledáte práci a jste absolventem nebo naopak specialistou ve svém oboru? Máte zkušenosti v oblasti služeb a servisu zákazníkům? Rádi komunikujete a učíte se novým věcem? S oblibou tvoříte, pečete a nebo byste se rádi něco z toho naučili? Jste účetní s praxí, marketingový specialista, rozumíte nákupu nebo máte silné obchodní dovednosti? Třeba právě Vás a Vaše zkušenosti nyní v Ollies potřebujeme…

Staňte se našimi kolegy i Vy!

Aktuálně hledáme kolegy se znalostmi a vzděláním z různých oblastí. Máme volná pracovní místa na brigádu i hlavní pracovní poměr. Podívejte se dále do naší nabídky volných pozic, neváhejte a reagujte ještě dnes. V případě, že máte zájem o nabízenou pozici, reagujte v rámci nabídky prostřednictvím kontaktního formuláře. Nezapomeňte přiložit svůj životopis. V co nejkratším čase Vás budeme kontaktovat.


Nabídka volných pracovních pozic

 
Nenašli jste pozici, kterou jste hledali? Nezoufejte…

Pokud pro Vás nyní nemáme volnou pracovní pozici, s Vaším souhlasem Vás zařadíme do databáze uchazečů. V případě nového výběrového řízení Vás můžeme přednostně kontaktovat. Zkuste své štěstí a zašlete životopis spolu s motivačním dopisem. Můžete zasílat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na e-mail personalistky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Těšíme se na Vaše reakce!

Mějte sladký život s námi

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.