Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

cukrarna1 cukrarna2 cukrarna3 avion1 

katicon_1.png, 1,8kB Cukrárny

Nabízíme vám možnost ochutnat veškeré výrobky
naší domácí výroby a zároveň příjemně posedět
v našich cukrárnách Ollies s příjemným posezením.
Nabízíme Vám útulné a nekuřácké prostředí na Výstavní ulici v Ostravě - Vítkovicích, na Porubské ulici v Ostravě – Porubě a v Olomouci na ulici Horní Lán.

Cukrárna Ostrava-Vítkovice - výdej s sebou/rozvoz

 

Otevírací doba:

 8:00 – 18:00 (bistro do 16:00)

Rozvoz: https://onemenu.cz/menu/OLLIES-Ostrava---Vitkovice

Počet míst k sezení: 34
Parkoviště:Ano, za budovou je vjezd do areálu, kde máme pro naše zákazníky dostatek parkovacích míst střežených kamerovým systémem.
Bezbariérový přístup: Ano

 Google maps

Adresa: Výstavní 2968/108, Ostrava – Vítkovice

Jak se k nám dostanete:

 

Cesta autobusem

Bus: linka č.24 zastávka Dopravní inspektorát, zastávky jsou přímo u budovy, v ní se nachází cukrárna Ollies. Tramvaj: linka č.1 a č.6, zastávka Český dům, zastávky se nachází u rychlostní silnice Místecká, odkud se vyjdete po schodišti z pod mostu k frekventované křižovatce ulic Výstavní a Halasova a dáte se doleva. Po pár metrech uvidíte atypickou novostavbu s hliníkovým pláštěm a dřevěnými prvky, kde na rohu je cukrárna Ollies.

Cesta autem

a) z ulice Rudné ze směru od Poruby i od Havířova: u benzínové stanice Slovnaft odbočte na ulici Lidická ve směru do centra Vítkovic, hned další možnou odbočku odbočte doprava na ulici Zengrova a jeďte až na konec ulice, kde před autosalonem Alfa Romeo a Fiat zahněte doleva a jeďte cca 150-200 m a po levé straně uvidíte atypickou novostavbu a v ní na rohu cukrárnu Ollies.

b) z ulice Místecké ze směru od F-M: jakmile podjedete ulici Rudnou, tak na první sjezdu vyjeďte na most a odbočte doleva na ulici Halasovu a na další křižovatce se dejte po hlavní doleva. Po 50 m uvidíte na rohu atypické novostavby cukrárna Ollies.

c) z ulice Místecké ze směru od centra Ostravy: projedete po Místecké ulici kolem Vítkovicích vysokých pecí a hned poté sjedete na sjezdu na most, kde odbočíte doprava a hned na další křižovatce se dáte po hlavní doleva. Po 50 m uvidíte na rohu atypické novostavby cukrárna Ollies.
 


Chcete si zarezervovat
stůl v naší cukrárně?
Rezervovat stůl si můžete
také telefonicky: +420 603 424 268

Denně od 8:00 do 16.00

Akceptujeme platební karty.
VISAMASTERCARDVISA electron

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.