Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Vzpomínáte na dobu, kdy vás maminky a babičky braly do cukráren na zmrzlinové poháry? My ano a vždycky jsme byli tak natěšení! Stačilo pár kopečků zmrzliny, ovoce, šlehačka a oči nám svítily jako hvězdičky. A protože rádi vzpomínáme na naše dětství a k tomu milujeme sladké až za hrob, rozhodli jsme se, že kromě dortíků budeme nabízet zmrzlinové poháry. Ať mají maminky s dětmi a babičky s vnoučaty kam chodit na zmrzlinu v Ostravě.

Zmrzlinové poháry Ollies

Proč přijít na zmrzlinový pohár do Ollies?

Zmrzlinové poháry připravujeme z našich poctivě dělaných zmrzlin a ovoce. U nás žádné práškové, instantní věci nenajdete. Naše dezerty a zmrzky děláme s láskou a snažíme se, abyste si mohli život zpříjemňovat jen samými dobrotami.

Krémová zmrzlina je z kvalitní, vysokoprocentní smetany a mléka. Sorbety jsou z mraženého či čerstvého ovoce a cukru. Žádná chemie ani zbytečná barviva.

Zmrzliny 4krát jinak

Skoro každý si u nás přijde na své - ať už milovník oříšků, sladkého ovoce nebo čokolády. V naší cukrárně v Ostravě najdete 4 lahodné zmrzlinové poháry pro děti i dospělé, po kterých se Vám budou sbíhat sliny. A které to jsou?

Pohár s banánem

Banánový zmrzlinový pohár

Čokoláda, karamel a banán. Kombinace, která umí zamávat chuťovými buňkami. A co se všechno v tomto banánovém opojení nachází?

 • 130 g vanilkové zmrzliny,
 • 65 g čokoládové zmrzliny,
 • banán,
 • lískové oříšky,
 • slaný karamel.

Pistáciový pohár
Pistáciový zmrzlinový pohár

Nechte se unášet na vlně pistácií! V zelenkavém poháru na Vás čeká krémová pistáciová zmrzlina schovaná pod peřinkou z oříšků a jahod. Těšit se můžete na:

Svěží ovocný pohár
Svěží ovocný zmrzlinový pohár

Za sladkým lesním ovocem nemusíte na zahrádku ani brouzdat lesem. Přímo v naší cukrárně na Vás čeká ovocná zahrádka plná malin a ostružin. Ovoce, čokoláda a zmrzlina, nic víc, nic míň:

 • 130 g malinového sorbetu,
 • 65 g čokoládové zmrzliny,
 • mražené maliny a ostružiny,
 • čokoládové čočky.

Dětský pohár s makrošnekem
Zmrzlinový pohár pro děti s makrošnekem

Sladké jahody, čokoládová zmrzka a veselý makrošnek. Náš zmrzlinový pohár pro děti je plný samých dobrot. Kromě makronkového kamaráda v něm najdete:

Kam na zmrzlinu v Ostravě? Do Ollies!

Udělejte si chvilku volno, odpočiňte si od práce, hoďte stres za hlavu a přijďte si zamlsat i s dětmi do jedné z našich ostravských cukráren. Kromě zmrzlinových pohárů na Vás čeká dobrá káva a bohatý výběr dortů.

Prohlédněte si také naše letní koktejly a drinky.

Kde nás najdete?

Sídlíme hned na třech místech! Naše hlavní cukrárna sídlí v Ostravě Vítkovicích na adrese Výstavní 2968/108, Ostrava – Vítkovice.

Naši porubskou cukrárnu najdete na adrese Porubská 709/14, 708 00, Ostrava-Poruba naproti České pošty u autobusové zastávky Věžičky.

 

Ale tím to nekončí! Máme i mini cukrárnu v Avion Shopping Parku, kde na Vás čeká to nejlepší z naší nabídky.

 

Otevírací doba

Pondělí - Neděle

07:30 - 20:00

(stánek v Avion Shopping Parku má otevřeno Pondělí - Neděle 09:00 - 21:00) 

 

A abyste se nemuseli bát, že si nebudete mít kam sednout, zarezervujte si u nás stůl. Rezervace můžete provést přes portál Restu.cz (rezervace Ostrava Vítkovice, rezervace Ostrava Poruba) nebo na telefonním čísle +420 603 424 268.

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že u nás strávíte jen samé hezké chvilky, na které pak budete rádi vpozmínat.

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

 • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

 • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

 • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?