Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Vzpomínáte na dobu, kdy vás maminky a babičky braly do cukráren na zmrzlinové poháry? My ano a vždycky jsme byli tak natěšení! Stačilo pár kopečků zmrzliny, ovoce, šlehačka a oči nám svítily jako hvězdičky. A protože rádi vzpomínáme na naše dětství a k tomu milujeme sladké až za hrob, rozhodli jsme se, že kromě dortíků budeme nabízet zmrzlinové poháry. Ať mají maminky s dětmi a babičky s vnoučaty kam chodit na zmrzlinu v Olomouci.

Zmrzlinové poháry Ollies

Proč přijít na zmrzlinový pohár do Ollies?

Zmrzlinové poháry připravujeme z našich poctivě dělaných zmrzlin a ovoce. U nás žádné práškové, instantní věci nenajdete. Naše dezerty a zmrzky děláme s láskou a snažíme se, abyste si mohli život zpříjemňovat jen samými dobrotami.

Krémová zmrzlina je z kvalitní, vysokoprocentní smetany a mléka. Sorbety jsou z mraženého či čerstvého ovoce a cukru. Žádná chemie ani zbytečná barviva.

Zmrzliny 4krát jinak

Skoro každý si u nás přijde na své - ať už milovník oříšků, sladkého ovoce nebo čokolády. V naší cukrárně v Olomouci najdete 4 lahodné zmrzlinové poháry pro děti i dospělé, po kterých se Vám budou sbíhat sliny. A které to jsou?

Pohár s banánem

Banánový zmrzlinový pohár

Čokoláda, karamel a banán. Kombinace, která umí zamávat chuťovými buňkami. A co se všechno v tomto banánovém opojení nachází?

 • 130 g vanilkové zmrzliny,
 • 65 g čokoládové zmrzliny,
 • banán,
 • lískové oříšky,
 • slaný karamel.

Pistáciový pohár
Pistáciový zmrzlinový pohár

Nechte se unášet na vlně pistácií! V zelenkavém poháru na Vás čeká krémová pistáciová zmrzlina schovaná pod peřinkou z oříšků a jahod. Těšit se můžete na:

Svěží ovocný pohár
Svěží ovocný zmrzlinový pohár

Za sladkým lesním ovocem nemusíte na zahrádku ani brouzdat lesem. Přímo v naší cukrárně na Vás čeká ovocná zahrádka plná malin a ostružin. Ovoce, čokoláda a zmrzlina, nic víc, nic míň:

 • 130 g malinového sorbetu,
 • 65 g čokoládové zmrzliny,
 • mražené maliny a ostružiny,
 • čokoládové čočky.

Dětský pohár s makrošnekem
Zmrzlinový pohár pro děti s makrošnekem

Sladké jahody, čokoládová zmrzka a veselý makrošnek. Náš zmrzlinový pohár pro děti je plný samých dobrot. Kromě makronkového kamaráda v něm najdete:

Kam na zmrzlinu v Olomouci? Do Ollies!

Udělejte si chvilku volno, odpočiňte si od práce, hoďte stres za hlavu a přijďte si zamlsat i s dětmi do naší cukrárny v Olomouci. Kromě zmrzlinových pohárů na Vás čeká dobrá káva a bohatý výběr dortů.

Prohlédněte si také naše letní koktejly a drinky.

Kde nás najdete?

Sídlíme kousek od Aquaparku Olomouc, na ulici Horní Lán 1328/6.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle

08:00 - 20:00

 

A abyste se nemuseli bát, že si nebudete mít kam sednout, zarezervujte si u nás stůl. Rezervace můžete provést přes portál Restu.cz nebo na telefonním čísle +420 603 424 268.

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že u nás strávíte jen samé hezké chvilky, na které pak budete rádi vpozmínat.

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

 • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

 • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

 • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?