Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Vzpomínáte na dobu, kdy vás maminky a babičky braly do cukráren na zmrzlinové poháry? My ano a vždycky jsme byli tak natěšení! Stačilo pár kopečků zmrzliny, ovoce, šlehačka a oči nám svítily jako hvězdičky. A protože rádi vzpomínáme na naše dětství a k tomu milujeme sladké až za hrob, rozhodli jsme se, že kromě dortíků budeme nabízet zmrzlinové poháry. Ať mají maminky a babičky kam chodit na poháry s dětmi a mohou si spolu užít krásné odpoledne.

Zmrzlinové poháry Ollies

Proč přijít na zmrzlinový pohár do Ollies?

Zmrzlinové poháry připravujeme z našich poctivě dělaných zmrzlin a ovoce. U nás žádné práškové, instantní věci nenajdete. Naše dezerty a zmrzky děláme s láskou a snažíme se, abyste si mohli život zpříjemňovat jen samými dobrotami.

Krémová zmrzlina je z kvalitní, vysokoprocentní smetany a mléka. Sorbety jsou z mraženého či čerstvého ovoce a cukru. Žádná chemie ani zbytečná barviva.

Zmrzliny 4krát jinak

Skoro každý si u nás přijde na své - ať už milovník oříšků, sladkého ovoce nebo čokolády. V naší nabídce najdete 4 lahodné zmrzlinové poháry pro děti i dospělé, po kterých se Vám budou sbíhat sliny. A které to jsou?

Pohár s banánem

Banánový zmrzlinový pohár

Čokoláda, karamel a banán. Kombinace, která umí zamávat chuťovými buňkami. A co se všechno v tomto banánovém opojení nachází?

  • 130 g vanilkové zmrzliny,
  • 65 g čokoládové zmrzliny,
  • banán,
  • lískové oříšky,
  • slaný karamel.

Pistáciový pohár
Pistáciový zmrzlinový pohár

Nechte se unášet na vlně pistácií! V zelenkavém poháru na Vás čeká krémová pistáciová zmrzlina schovaná pod peřinkou z oříšků a jahod. Těšit se můžete na:

Svěží ovocný pohár
Svěží ovocný zmrzlinový pohár

Za sladkým lesním ovocem nemusíte na zahrádku ani brouzdat lesem. Přímo v naší cukrárně na Vás čeká ovocná zahrádka plná malin a ostružin. Ovoce, čokoláda a zmrzlina, nic víc, nic míň:

  • 130 g malinového sorbetu,
  • 65 g čokoládové zmrzliny,
  • mražené maliny a ostružiny,
  • čokoládové čočky.

Dětský pohár s makrošnekem
Zmrzlinový pohár pro děti s makrošnekem

Sladké jahody, čokoládová zmrzka a veselý makrošnek. Náš zmrzlinový pohár pro děti je plný samých dobrot. Kromě makronkového kamaráda v něm najdete:

Kam na zmrzlinu v Ostravě? Do Ollies!

Udělejte si chvilku volno, odpočiňte si od práce, hoďte stres za hlavu a přijďte si zamlsat i s dětmi do našich cukráren. Kromě zmrzlinových pohárů na Vás čeká dobrá káva a bohatý výběr dortů. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že u nás strávíte jen samé hezké chvilky, na které pak budete rádi vpozmínat.

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?