Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Slavíte se svým partnerem Den sv. Valentýna, ale už Vám dochází nápady na originální dárky? Přijďte za námi do Ollies! V období od 10. do 14. 2. budou naše cukrárny plné lásky. Připravujeme pro Vás několik zamilovaných dortů, makronek a mnoho dalších valentýnských dezertů, ze kterých bude Vaše druhá polovička jistě paf.

Valentýnské makronky ze sladkého ovoce

Srdíčkové makronky se staly v naší valentýnské nabídce klasikou. Tento rok se můžete opět těšit na růžové makronky s příchutí lesního ovoce a lahodné čokolády. A pokud si objednáte alespoň 5 kusů, zabalíme Vám je zdarma do dárkové krabičky s mašlí a přiložíme tematickou nálepku ♥.

Makronky ve tvaru srdce v dárkovém balení

Překvapit svou lásku můžete také maxi makronkou posetou čerstvými, šťavnatými malinami a krémovým mascarpone. Po tomto dárečku se bude jistě každý milovník makronek cítit jako v ráji. Samozřejmostí je také krásná dárková krabička s mašlí.

Maxi makronka ve tvaru srdce s čerstvými malinami

Romantické dorty ve tvaru srdce s růžemi a ovocem

Jednou za čas je potřeba si osladit život a Den sv. Valentýna je k tomu jako stvořený. A protože rádi kouzlíme lidem úsměv na tváři, připravili jsme pro Vás i mnoho dalších dobrůtek než jen makronky. Romantické dorty ve tvaru srdce s fondánovou šálou, valentýnské croissanty s bílou čokoládou i speciální dezert pro dva.

Valentýnské dorty ve tvaru srdce

Valentýnský dort Vám zabalíme do dárkového balení, ať máte dáreček krásný ve všech směrech. Vrch dortu ozdobíme růžemi, makronkami nebo čerstvým ovocem. Jak jen si budete přát. Pokud máte rádi maliny, nenechte si ujít jedinečný malinový croissant s bílou čokoládou a sladký dezert pro dva z odpalovaného těsta a s čerstvými malinami. Po těhle dobrotách se sbíhají sliny všem mlsounům.

Valentýnský dezert pro dva a čokoládový croissant s malinami

Višňové pokušení s bílou čokoládou

K opravdovým lahůdkám, které potěší každého sladkomilce, patří bezesporu lanýže v čokoládě. A aby si přišel každý na své, najdete u nás hned tři variace:

  • Makovo-citrónový višňový lanýž s bílou čokoládou a višněmi sušenými mrazem
  • Čokoládovou lanýžovou kouli s pyré z lesního ovoce a malinami
  • Red velvet lanýže s bílou čokálou a višněmi

Valentýnské lanýže

A pokud nejste na lanýže ani srdíčkové dezerty, zpříjemněte si valentýnský večer jednou z našich novinek. Po několika letech jsme se rozhodli změnit naši nabídku stálých dortů a připravili jsme si pro vás plno kousků plných čokolády, pistácií a karamelu. Všechny dortíky a dezerty si můžete vychutnat v naší cukrárně, nebo si je nechat zabalit s sebou.

Udělejte radost své lásce sladkým dezertem a užijte si spolu krásný den. Ať už se rozhodnete pro ručně vyráběný dárek, náš valentýnský dort nebo kytici růží, přejeme Vám krásný svátek zamilovaných, hodně lásky a málo vrásek ♥.

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?