Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Festivaly, veletrhy, sportovní akce, food festivaly, firemní akce, rodinné akce a mnoho dalšího…, to byl Ollies v roce 2017!

Nad rámec stálých, kamenných cukráren, jsme v Ollies rozjeli účasti na venkovních akcích. Našim krédem v roce 2017 bylo „Tour s Ollies“ – přáli jsme si, být na všech významných a také v mnoha ohledech zajímavých akcích, tak, abyste si mohli, třeba i s námi, svůj zážitek na akci, krásně užít a vychutnat. Klademe si za cíl dlouhodobě ukazovat všem zákazníkům, že i na „zelené ploše“ si můžete smlsnout na nejvyšší kvalitě našich dobrot.


Jezdili jsme s vámi všude….

  • Festivaly: Colours of Ostrava, Štěrkovně Open Music, Sázavě fest, Festival v ulicích, Dny NATO, ……
  • Veletrhy: Infotherma, Svatební veletrh, Flóra Olomouc, Zdraví a Duše, ……
  • Sportovní akce: Mistrovství Evropy v krasobruslení, Fed Cup, Zlatá tretra, ……
  • Food festivaly: Garden Food Festival, Karlovský festival, ……
  • Firemní akce: Model Obaly, Ed´Systém, The Orchard, ……
  • Rodinné akce: Den Slezské, Dragon party, Tatra den Techniky, ZOO Ostrava, Vánoční trhy, ……

…..a mnoho, mnoho dalších, které se tady už nevešly… Celkem jste nás mohli potkat na 62 akcích! A za to, i Vám, děkujeme!

Od pořadatelů akcí nám také přišla spousta referencí:

Za tým Garden Food Festivalu - Martina Svatošová

Již čtyři roky pracujeme na projektu Garden Food Festival na Moravě, je to rozsáhlý food festival v několika městech, kde se pravidelně účastní kolem stovky vystavovatelů a akci navštěvuje cca 10 000 – 12 000 návštěvníků.

Spolupráce se společností Ollies dorty s.r.o. započala hned na začátku realizace našeho projektu a k oboustranné spokojenosti trvá dodnes.  Společnost Ollies je moderní, pružný a rozvíjející se gastro koncept, který myslí na zákazníka, ale také na svůj rozvoj a odborné vzdělání. Stále přicházejí s něčím novým, snaží se držet světových trendů v cukrařině, a zároveň držet super kvalitu v tradičních recepturách. Ve spolupráci s námi jsou přesní, přizpůsobivý a snaží se držet slovo. Pokud vznikla nějaká technická komplikace, vždy se vše rychle vyřešilo ke spokojenosti a společně jsme včas hledali řešení, jak vzniklou situaci řešit. Svým nasazením jsou schopni zvládnout nárazové akce velkého rozsahu, svojí odborností jsou určitě schopni se připravit na rozsáhlou akci, která i díky Ollies dopadne dobře.

Jsou kvalitní a fajn, jsme rádi, že s nimi každoročně spolupracujeme a můžeme je vřele doporučit ke spolupráci.


Stánkový prodej Colours of Ostrava - Jonáš Vrchovský

S firmou Ollies dorty s.r.o. spolupracujeme, k oboustranné spokojenosti, na akcích už několik let. Na firmě oceňujeme zejména flexibilitu při domlouvání prodejního sortimentu, výjimečnou kvalitu poskytovaných produktů, vyráběných z nejkvalitnějších surovin,
design prodejního konceptu a vždy slušné a ochotné jednání. V neposlední řadě si rovněž vážíme bezchybné platební morálky při úhradě vzájemných závazků.

Firma Oriental.CZ s.r.o.  spolupracuje s firmou Ollies dorty s.r.o. nejen na akci Colours of Ostrava, pro kterou zajišťuje řešení areálů, ale i na jiných akcích, jako jsou například největší „Air Show“ v republice - Dny NATO a vzdušných sil AČR v Ostravě (přes 100000 návštěvníků), Festival v Ulicích (přes 30 000 návštěvníků) aj.
Sortiment firmy Ollies dorty s.r.o. je vyhledáván pro svou kvalitu jak nejmenšími tak i dospělými a rozhodně zvyšuje nabídku i kvalitu stánkového prodeje na každé akci, které se účastní.
Spolupráci s touto společností mohu každému jedině doporučit.


V letošním roce 2018 se uskuteční spousta významných a zajímavých akcí. Již tento únor nás najdete na Zimních olympijských hrách v rámci Korejské vesničky v Ostravě na Masarykově náměstí. Přijďte nás navštívit a užít si rozsáhlý dětský program.

Sledujte náš facebook a Ollies magazín, dozvíte se více... velkým lákadlem bude pro tento rok výborná domácí zmrzlina, světla našich vitrín spatří spousta nových dortů s dezertů a usměvavá obsluha vám připraví výbornou kávu značky Filicori Zecchini.

Děláme svou práci s radostí a věříme, že dobře, těšíme se na vás!


Vaše Ollies

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?