Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

DISCOUNT WEDDING DRESSES
 
Svatba je výjimečným dnem ve Vašem životě. Jistě víte, že je třeba tento den naplánovat s co největší pečlivostí a není to nic jednoduchého. A kde jinde načerpat plno inspirace, pochytit spoustu rad, zjistit odpovědi na hromadu otázek ohledně výzdoby, hostiny a vyzkoušet svatební laskominky? No přeci na svatebním veletrhu Nevěsta, který se pořádá ve dnech 27. 2. a 28. 2. v Multifunkčí aule Gong.
 
Již 8. ročník tohoto veletrhu si přeci ani Ollies nemůže nechat ujít, a proto nás můžete v sobotu i v neděli od 10:00 hodin navštívit v našem stánku v prvním patře. Připravíme pro Vás ukázku svatebních dortů, které jsou výsledkem precizního tvoření našich profesionálních cukrářek. Na své si přijdou ti, co upřednostňují jednoduchost v kráse, ale i příznivci luxusu a netradičních technik zdobení. Budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet i dezerty, které běžně v cukrárnách Ollies nejsou k mání, ale na Vaši svatební hostině by neměly chybět.  Čeká na Vás široká nabídka dortů a sladkého pečiva.

Nejste si jisti, který dort je pro Vás ten pravý? Jak velký dort zvolit anebo máte ve volbě svatebního dortu Ollies jasno, ale rádi byste se zeptali na pár detailů? Vezměte sebou snoubence, kamarádku, kamaráda, bratra nebo babičku a udělejte si výlet do Dolní oblasti Vítkovic, kde Vám na veškeré dotazy rádi během sobotního a nedělního dne zodpovíme u našich výborných dortíků a voňavé kávičky. Už teď se na Vás těší náš usměvavý tým Ollies.

 

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?