Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Sweet bar, candy bar, sladký koutek – Jednoduše místo, kde si každý sladkomilec přijde na své, ať už má rád čokoládu nebo ovoce. Pokud zrovna přemýšlíte, čím zpestřit svatbu a jak udělat hostům radost, sweet bar může být to pravé ořechové.

Sweet bar se svatebním dortem

Candy bar na svatbě. Ano, či ne?

Největší výhodou sweet baru na svatbě je jeho rozmanitost. Můžete jej připravit z jakýchkoliv cukrovinek, dezertů a svatebního cukroví jen budete chtít. Každý si tak bude moci „ukrást“ tu svou sladkost, na kterou má zrovna chuť. Pokud se trefíte do chutí hostů, uvidíte, že se po něm jen zapráší.

A budou-li na vaší svatbě děti, candy bar doporučujeme dvojnásobně. Ty hvězdičky v očích při pohledu na stůl plný sladkostí stojí za to. Navíc až se nějaké dítko během oslav zatoulá, vždy víte, kde ho najdete.

Takže za nás sweet bar určitě ano! :-)  

Dortová lízátka pro děti

Jak na sladký ráj pro děti a dospělé?

Mezi nejoblíbenější dezerty v candy barech patří makronky, čokoládové košíčky s ovocem a nadýchané brownies. U dětí nejvíce bodují cake pop neboli dortová lízátka. Pokud chcete, aby vše ladilo nejen chuťově ale i vzhledem, nechte si sweet bar připravit v barvách svatby a svatebního dortu.

Candy bar na svatbě, nahý svatební dort

 

A co když se všechno nesní?

Některé nevěsty považují sladké bary za zbytečnost, protože si myslí, že není šance ho sníst. Kór když se připraví i svatební dort. Pokud vám několik muffinů nebo svatebních koláčků zbyde, vůbec nesmutněte a berte to z té druhé strany. Aspoň hosté dostanou krásnou výslužku.

Sweet bar na svatbě

 

Svatební candy bar na míru

Pokud vás představa sladkého koutku na vaší svatbě zaujala a zajímá vás, kolik stojí, napište naší manažerce Veronice Schebestikové na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo klidně zavolejte na 733 576 752. Společně s našimi cukrářkami vytvoříme ten nejlepší sladký bar přesně pro vaši svatbu ♥.

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?