Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

 
690X240  salima 2016 690x240 cz
 
 
SALIMA 2016 - nové trendy z oblasti potravinářského průmyslu.

Pro příznivce, kteří rádi sledují trendy v potravinářském, cukrářském, mlynářském nebo vinařském průmyslu se již ve středu 17. února otevírají brány brněnského výstaviště. Kde bude až do soboty probíhat komplex mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA - MBK - INTECO.
V rámci souboru těchto veletrhů se prezentují přední výrobci a dodavatelé potravin a technologií pro potravinářské obory, mlynářstvé, pekařství, cukrářství, vinařství a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování z celého světa. Pravidelně prezentuje nejnovější trendy ve všech uvedených oborech a patří mezi ořední mezinárodní obchodní setkání pro RETAIL i HORECA oblast. Kromě zajímavých prezentací všech vystavovatelů je s veletrhem spojen i zajímavý doprovodný program, plný přednášek a konferencí.
 
Jako firma, také rádi sledujeme nové trendy a technologie v našem slakdém odvětví. Proto jsme se rozhodli se letošního ročníku také aktivně zůčastnit. V případě, že se rozhodnete zavítat na brněnské výstaviště, určitě nezapomeňte navštívit naši veletřzní cukrárnu. Můžete si zpříjemnit náročný den doboru kávou a sladkým dortíkem. V průběhu veletrhu nás najdete v pavilonu V, stánek 102, kde na Vás bude čekat příjemná obsluha, široká nabídka dortů a sladkého pečiva. Tak jak jste zvyklí z našich cukráren. V případě, že nás ještě neznáte, určitě přijďte a my Vám pomůžeme vybrat dobrotu, která potřeší Vaše chuťové poháry.
 
Těšíme se na viděnou,
Váš tým Ollies.
 
planek salima
 

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?