Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Zavedené bistro Balbín na Praze 2 se v posledních týdnech změnilo k nepoznání. Vývěsní štíty, prostírání i zástěry číšníků se zabarvily do žluté a hnědé barvy. Právě tam, na rohu Balbínovy a Mánesovy ulice, jsme totiž otevřeli svou čtvrtou pobočku Ollies.

                       


Proč jsme se rozhodli vyzkoušet štěstí v hlavním městě? Jak vidíme tamní cukrárenskou scénu? A jaký sortiment a služby budeme pražským mlsným jazýčkům nabízet?


Ve znamení výzvy

Na severu Moravy nás už bylo více než dost. V Ostravě provozujeme hned dvě oblíbené cukrárny a bistro, v Olomouci další cukrárnu, jsme na všech významných festivalech a outdoorových akcích s mobilními stánky. Ve všech těchto pobočkách se obsluha prakticky nezastaví, což nás utvrzuje v tom, že děláme naši práci dobře :-)

Již dlouhou dobu jsme chtěli otevřít cukrárnu také v Praze. Víme, že to bude velká výzva pro naše zaměstnance, aby se mohli srovnat s místními vyhlášenými podniky, které jsou proslulé i mimo Prahu a mají mnohdy staletou historii.

My v Ollies chceme předvést co umíme a přispět k pozvednutí pražské cukrárenské kultury. Rozhodli jsme se proto ukázat, jak si představujeme My klasickou dortovou cukrárnu s dorty všech tvarů a chutí s použitím surovin vysoké kvality. 

V Ollies najdete:

 • úžasný výběr ze spousty dortů každý den

 • domácí výrobu podle vlastních nebo upravených světových receptů

 • nejkvalitnější suroviny, žádné polotovary

 • výbornou kávu, čaje, domácí limonády

 • příjemnou, usměvavou obsluhu

 • prostředí rodinné cukrárny

Bližší informace vám poskytneme nebo s objednávkou poradíme na mailu  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo na speciálním objednávkovém čísle +420 603 424 268.

Otevírací doba cukrárny:

Pondělí - Pátek: 7:30 - 20:00hod

Sobota - Neděle: 8:00 - 18:00hod


Upečeme, dovezeme, naaranžujeme

Potřebujete svou porci sladkého na vaší akci, v kanceláři nebo na svatbě? S cateringem sladkých dobrot máme bohaté zkušenosti. Umíme se o vaše chutě postarat od objednání po poslední dojedený kousek. Nebojíme se speciálních a nadstandardních požadavků, jsme pro každou výzvu (už jsme zase u toho :-) )


Rádi zajistíme:
 • narozeninové dorty

 • dorty na firemní oslavy, akce

 • svatební dorty (na těch si zvláště rádi vyhrajeme)

 • dětské dorty

 • sweet bary

 • zmrzlinový box s obsluhou na vaší párty

 • úžasné makronky mnoha chutí

 • prvotřídní croissanty a další druhy křehkého francouzského pečivo.

Vše samozřejmě dovezeme čerstvé na místo určení a naaranžujeme podle vašich představ. 

Objednávky, poptávky a cenové kalkulace cateringových akcí posílejte na mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo volejte na číslo +420 603 825 959.


Posnídejte s přáteli nebo partnery

V Ostravě platíme za “snídaňovou destinaci” všech ranních gurmánů. Na výborné vajíčkové pokrmy, anglické snídaně, croissanty a sladké domácí müsli se k nám sjíždějí lidé ze širokého okolí. U skvělé kávy probírají své plány mnozí podnikatelé, dny tu začínají i rodiny s dětmi nebo každý, kdo má chuť na něco dobrého a čerstvého.

             


V pražském Ollies budeme chtít vytvořit příjemnou atmosféru a kulturní prostředí, jak se nám to daří i v Ostravě. Budeme rádi, když se zastavíte a ochutnáte něco z naší poctivé kuchyně. 

Budeme se těšit,
tým Ollies Praha, Balbínova 23


https://mapy.cz/zakladni?x=14.4353657&y=50.0791429&z=17&source=firm&id=13169009

 

 

 

 

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?