Každý z našich dortů vytváříme s jasným cílem – aby to byl ten nejchutnější dort, jaký jste kdy jedli. Hodiny a hodiny vymýšlení, zkoušení nových postupů v pečení, hledání těch pravých surovin a nespočet testovacích kousků mají za výsledek TEN dort.

Full Article

Taky máte občas náladu hodit vše za hlavu, uvařit si horkou čokoládu a užívat si kouzlo okamžiku? Zahřívat si ruce o hrníček a vychutnávat si každý čokoládový doušek… My tyto chvíle naprosto milujeme. A právě proto jsme vám připravili novou zimní nabídku Ollies plnou čokoládových dobrůtek, svařáků a horkého ovoce. Přeci jen, proč bychom si ty chladné dny nemohli zpříjemnit, že?

Full Article

 V minulém článku jsme si ukázali, jak uspořádat dětskou narozeninovou oslavu a nezbláznit se z toho. Dnes se k tomuto tématu ještě jednou vrátíme a podíváme se mu blíže na zoubek. Zaměříme se konkrétně na občerstvení. Vymyslet a najít vhodné jídlo na dětskou oslavu narozenin totiž může být větší oříšek, než se zdá. Maminky určitě ví :-) .

Full Article

Již rok mohou nejen Ostravané ochutnávat špičkovou zmrzlinu značky Ollies. O její vývoj se v úspěšné společnosti stará Tereza Gondková Grillmaierová.

Full Article