Když Ostravané nebo Olomoučané dostanou chuť na dobrý zákusek, volba bývá jasná – jde se do cukrárny Ollies. Dorty, ale i další výrobky Ollies jsou na Moravě pojmem. Tahle úspěšná rodinná firma patří od loňska mezi klienty LeasePlanu. „V polovině loňského roku jsme se setkali s panem Tomášem Friedelem z LeasePlanu a představili mu svoji vizi ohledně vozového parku. Zakrátko jsme začali spolupracovat,“ říká strategický manažer společnosti Ollies Lukáš Lalík. Flotila firmy dnes zahrnuje třináct vozidel, z toho tři jsou užitková.

 

Full Article

Začínali výrobou domácího tiramisu v panelákové kuchyni, dnes mají čtyři vlastní cukrárny a k tomu bistro. Ostravskou firmu Ollies po manželích Gondkových převzaly jejich děti, kterým se za deset let podařilo vybudovat firmu se stovkou zaměstnanců a obratem 80 milionů korun.

Full Article

Mimořádně úspěšná ostravská společnost Ollies se odhodlala k náročnému a odvážnému kroku, firma změní takzvanou korporátní identitu. Znamená to změnu nejen loga, ale také všech obalů, interiérů cukráren a bister… O důvodech změny jsme hovořili se spolumajitelem firmy Jakubem Gondkem.

Full Article

Až se příště vydáte do některé z našich cukráren nebo bistra, budete jistě překvapeni. Na vývěsních štítech, výlohách, jídelních lístcích, krabičkách ani nikde jinde už nenajdete náš typický čokoládový dortík s třešničkou navrch (naše staré logo). V Ollies totiž rebrandujeme = od základů měníme vizuální identitu firmy.

Full Article