Až se příště vydáte do některé z našich cukráren nebo bistra, budete jistě překvapeni. Na vývěsních štítech, výlohách, jídelních lístcích, krabičkách ani nikde jinde už nenajdete náš typický čokoládový dortík s třešničkou navrch (naše staré logo). V Ollies totiž rebrandujeme = od základů měníme vizuální identitu firmy.

Full Article

Den sv. Valentýna k nám sice přicestoval z USA, jeho kořeny však sahají až do romantického Říma ke knězi Valentýnovi. Ten měl údajně potají oddávat mladé páry v době, kdy nesměli vojáci uzavírat manželství. Za své činy byl uvězněn a 14. února popraven. Od té doby si zamilovaní lidé po celém světě vyměňují dárečky a vyznávají lásku. Patříte k nim i vy? Udělejte radost své lásce. Ne proto, že se to očekává, ale proto, abyste ji potěšili, zpříjemnili den a vykouzlili úsměv na tváři.

Full Article

Festivaly, veletrhy, sportovní akce, food festivaly, firemní akce, rodinné akce a mnoho dalšího…, to byl Ollies v roce 2017!

Full Article

Každý z našich dortů vytváříme s jasným cílem – aby to byl ten nejchutnější dort, jaký jste kdy jedli. Hodiny a hodiny vymýšlení, zkoušení nových postupů v pečení, hledání těch pravých surovin a nespočet testovacích kousků mají za výsledek TEN dort.

Full Article