Mimořádně úspěšná ostravská společnost Ollies se odhodlala k náročnému a odvážnému kroku, firma změní takzvanou korporátní identitu. Znamená to změnu nejen loga, ale také všech obalů, interiérů cukráren a bister… O důvodech změny jsme hovořili se spolumajitelem firmy Jakubem Gondkem.

Full Article

Až se příště vydáte do některé z našich cukráren nebo bistra, budete jistě překvapeni. Na vývěsních štítech, výlohách, jídelních lístcích, krabičkách ani nikde jinde už nenajdete náš typický čokoládový dortík s třešničkou navrch (naše staré logo). V Ollies totiž rebrandujeme = od základů měníme vizuální identitu firmy.

Full Article

Den sv. Valentýna k nám sice přicestoval z USA, jeho kořeny však sahají až do romantického Říma ke knězi Valentýnovi. Ten měl údajně potají oddávat mladé páry v době, kdy nesměli vojáci uzavírat manželství. Za své činy byl uvězněn a 14. února popraven. Od té doby si zamilovaní lidé po celém světě vyměňují dárečky a vyznávají lásku. Patříte k nim i vy? Udělejte radost své lásce. Ne proto, že se to očekává, ale proto, abyste ji potěšili, zpříjemnili den a vykouzlili úsměv na tváři.

Full Article

Festivaly, veletrhy, sportovní akce, food festivaly, firemní akce, rodinné akce a mnoho dalšího…, to byl Ollies v roce 2017!

Full Article