Sweet bar, candy bar, sladký koutek – Jednoduše místo, kde si každý sladkomilec přijde na své, ať už má rád čokoládu nebo ovoce. Pokud zrovna přemýšlíte, čím zpestřit svatbu a jak udělat hostům radost, sweet bar může být to pravé ořechové.

Full Article

Limitovaná Valentýnská nabídka, která potěší každého

Svátek zamilovaných se už pomalu, ale jistě blíží. A proto, že ženám na tomto svátku opravdu záleží, snaží se pro ně většina mužů dělat opravdu maximum. Jedni darují kytici rudých růží, druzí naopak pozvou svou polovičku na romantickou večeři. Darovat však můžete i něco vskutku neobvyklého a luxusního – třeba makronky ve tvaru srdce, valentýnské lanýže či dortová srdíčka. Odjakživa se totiž říká, že láska prochází žaludkem.

Full Article

Slavíte se svým partnerem Den sv. Valentýna, ale už Vám dochází nápady na originální dárky? Přijďte za námi do Ollies! V období od 10. do 14. 2. budou naše cukrárny plné lásky. Připravujeme pro Vás několik zamilovaných dortů, makronek a mnoho dalších valentýnských dezertů, ze kterých bude Vaše druhá polovička jistě paf.

Full Article

Svatba je jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Není tedy divu, že přípravy probíhají i několik měsíců. Každá nevěsta chce mít svůj den D dokonalý ve všech směrech. Pokud i vy patříte k těm šťastným, kteří řeknou tento rok své ano, udělejte si ve svém diáři volno, svatební veletrhy se blíží :-).

Full Article