Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Až se příště vydáte do některé z našich cukráren nebo bistra, budete jistě překvapeni. Na vývěsních štítech, výlohách, jídelních lístcích, krabičkách ani nikde jinde už nenajdete náš typický čokoládový dortík s třešničkou navrch (naše staré logo). V Ollies totiž rebrandujeme = od základů měníme vizuální identitu firmy.

Proč se Ollies mění a jak bude vypadat?Jsme přeci především síť cukráren. Tak proč jsme se rozhodli z našeho loga odebrat dortík?

Překonali jsme totiž vlastní očekávání.

V začátcích jsme si ani ve snu nepředstavovali, jak by mohlo Ollies v roce 2018 vypadat. A protože se trendy mění rychle nejen v cukrařině, naše více než 10 let staré logo jsme zkrátka shledali nevyhovujícím.Nová podoba Ollies je stylovější, čitelnější, ale hlavně zrcadlí rodinnou tradici firmy a vyzdvihuje ruční výrobu, na které si tolik zakládáme. Z loga, interiérů kaváren i bistra a všech dalších materiálů jsme také odebrali červenou barvu, kterou nahradí čistě bílá.

   


Jak se vám líbí?
Vše zůstává “při starém”

Když jsme upekli první dort, byli jsme plní nadšení. Nepřemýšleli jsme nad tím kolik budeme mít jednou poboček a židlí v nich, kolik prodáme dortů za týden nebo kolik lístečků vyčarujeme našlehaným mlékem do cappuccina. Měli jsme nefalšovanou radost. A můžeme s hrdostí říci, že se od té doby změnilo jen málo.


Prostě dobrá zpráva pro konzervativní povahy – v Ollies vás obslouží ti stejní, stále usměvaví zaměstnanci, v menu našich cukráren a bister najdete stále stejné dobroty, dokonce ani procesy výroby našich skvělých dortů se nijak nezměnily.


A nic z toho měnit ani v plánu nemáme. V jádru jsme stejní jako včera, stejně nadšení jako před měsícem a ještě více snaživí, než před deseti lety :-)

Přivítejte nové krabičky
Abyste nenabyli pocit, že se ve skutečnosti nemění vůbec nic, několik vylepšení jsme si pro vás přeci jen připravili. Jedním z nich jsou zcela nové krabičky pro odnos dobrot s sebou, které potěší všechny ty, kteří si na svém oblíbeném dortíku pochutnají nejraději v pohodlí domova. Jsou designově velmi hezky vyvedeny, z kvalitnějšího materiálu, vydrží i hrubší zacházení a uskladnění například v lednici.


Poznáte nás i po uvedených změnách? Pevně věříme, že ano.


Až půjdete kolem, dovnitř vás jistě opět vtáhne vůně čerstvě uvařené kávy, touha po chuti našich vybraných sladkostí nebo zdravých dobrot v bistru.

Těšíme se na Vás!


<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?