Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Je to tady! Spustili jsme novou nabídku dětských dortů (a že jsme se na ni pořádně vyřádili :-). Dumali jsme a přemýšleli, co by vašim dětem mohlo udělat největší radost, až jsme vymysleli hned několik nápadů na suprové, veselé dortíky.

 

Medvídci pro nejmenšíDort s medvědem

Roztomilé, plyšové kuličky bývají věrní kamarádi mnoha dětí. Pokud i vaše dítko má svého medvědího parťáka, potěšte ho tematickým dortíkem! Náš dort ve tvaru medvěda má srst z krému, fondánové oči, ouška a čumáček. Navíc nabízíme v provedení pro holky i kluky. 

 Dort s medvídkem

Medvídků ale není nikdy dost, a tak jsme připravili další dort s medvědím motivem, tentokrát jako dělaný ke křtinám a k prvním narozeninám. Dort s medvídkem vám upečeme v modré, či růžové barvě. 

Donut dort

Donut a hamburger pro děti i dospělé

Má váš rošťák (a klidně i partner ;-) rád donuty, nebo patří k fanouškům seriálu Simpsons? Překvapte ho monstrózním donutem! Z dortíku ve tvaru donutu, který je zdoben fondánem, čokoládovým krémem a barevným sypáním, nakrájíte až 12 porcí.

 Hamburger dort

Dalším maxi jídlem ve tvaru dortu, který jsme pro vás připravili, je hamburger – sladký hamburger! Dětský dort má průměr 24 centimetrů a vše, od briošky přes maso až po sýr, je vytvořeno z fondánu.

 

 

Sladké království pro princeznyDort pro princeznu

Každá malá slečna si přála být na chvíli princeznou a mít vlastní zámek. A my jsme se rozhodli tento sen alespoň částečně splnit :-).Dort pro princezny má dvě patra a lze jej nakrájet na 10 porcí. První patro je zdobeno něžnými květinkami a elegantní cedulkou se jménem. Druhé patro vypadá jako růžová korunka. Už chybí jen princeznovské šaty a královská oslava může začít.Dort Ledové království

 

Pro fanynky (a fanoušky) Disney princezen jsme vykouzlili pohádkový dort Ledové Království plný vloček a ledových ker. Dominantou celého sněžného dortu je pak fotografie na jedlém papíře s princeznami Elsou a Annou. 

 

 

Fotbalový míč a tříoká monstraDětský dort fotbalový míč

Nezapomněli jsme ani na malé sportovce, kteří se honí za mičudou. Do naší nabídky jsme zařadili dvoupatrový dětský dort fotbalového míče. Fondánový „kopačák“ je položen na trávníku ze zelého krému a dozdoben černou stužkou. Z dortíku nakrájíte krásných 18 porcí – dostatek pro celé fotbalové mužstvo!Monster cakeZnáte Příšerky s. r. o.? Tak u nás se jich zabydlelo hned několik! V naší nabídce najdete celou armádu usměvavých příšer v růžové a modré barvě. Pokud uvažujete, že pozvete tříokou příšerku na narozeninovou oslavu, nezapomeňte také na její mini kamarády z cupcaků, ať se necítí osamělá.

 

 

Připravili jsme toho pro vás mnohem více!

Všechny nové dětské dorty si můžete prohlédnout online na našich stránkách. A že jich je! Tak co, který se vám líbí nejvíce? :-)

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?