Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Chcete vytvořit svému dítku skvělou oslavu narozenin, na kterou bude i s kamarády dlouho vzpomínat? Ukážeme vám, že zorganizovat dětskou narozeninovou oslavu je mnohem snazší, než si myslíte. Chce to jen pečlivou přípravu a vše si hezky naplánovat.

5 kroků, na které nesmíte zapomenout

  1. Najít vhodné místo
  2. Vybrat téma narozeninové oslavy
  3. Objednat dort
  4. Vymyslet program a pozvat hosty
  5. Zajistit výzdobu

A teď si jednotlivé kroky trochu rozepíšeme :-).

Oslava narozenin od našich zákazníků

Kde uspořádat dětskou oslavu?

Nejvhodnější místo je doma, na zahradě, v cukrárně, restauraci nebo v dětských koutcích. Doma si můžete vše v klidu připravit, nazdobit a nebudete mít problém s přenášením občerstvení a dekorací.

V restauračních zařízeních a v cukrárnách Ollies je vhodné si udělat předem rezervaci. Nespornou výhodou je možnost si zapůjčit nádobí, příbory a samozřejmě vám zůstanou k dispozici židle a stoly. V našich cukrárnách se i rádi ujmeme přípravy dětského narozeninového dortu a dalších dobrůtek (makronek, zmrzlinových pohárů nebo muffinů). Odpadne vám tak pečení a vymýšlení občerstvení.

Téma narozeninové oslavy

Pokud máte větší dítě, proberte téma s ním. Klidně mu pár nápadů navrhněte, ať si vybere. Pro chlapce to mohou být piráti, námořníci, motorkáři, auta, superhrdinové, naopak pro dívky princezny, baletky nebo víly.

Dětský dort UFO mimozemšťani Dětský narozeninový dort Ferrari

Chcete-li spíše něco univerzálního, zvolte oslavu narozenin v kostýmech pohádkových bytostí, například ve stylu Disney. V jejich pohádkách se vyskytují jak princezny, tak princové a další klučičí hrdinové. Každé dítě si najde to své. Nezapomeňte dopředu upozornit ostatní maminky, v čem půjde váš malý oslavenec, ať se nestane, že se na párty potkají dvě stejné princezny :-).

Dětský dort ledové Království Frozen Elza Dětský narozeninový dort s lachtánkem

Levnější variantou jsou převleky a masky vyrobené doma (například kostýmy zvířat). Dětem stačí namalovat na obličej fousky, čumáky, na hlavu pak přidělat ouška na gumičce, či čelence. Připojit můžete i ocásky, křídla na záda a další typické znaky pro jejich oblíbené zvíře. Ale jde to ještě levněji a rychleji. Jednoduše vyberte jednu/dvě barvy, do kterých se mají děti stylizovat. Ve stejné barvě pak stačí dokoupit dekorace, nechat upéct dort a tematická oslava narozenin je na světě.

Dort objednejte alespoň 3 dny předem

Na základě zvoleného tématu si pak stačí vybrat vhodný dětský dort. Naši cukráři jsou vám schopni vyrobit mnoho překrásných tematických dortů – od LEGO přes formuli až po chlupatého medvěda s medvíďaty. Pokud budete pořádat oslavu v naší cukrárně, dortík bude čekat v naší chladničce na vhodnou chvíli :-). Narozeninový dort objednávejte dostatečně dopředu (minimálně 3 dny předem)!

Dětský narozeninový dort LEGO dort-medved

 Narozeninový dort ve tvaru donutu Dětský dort Zmrzlina

Vymyslete program

Tak už víme, kde to bude, v jakém stylu a máme objednaný dort. Ale jak udržíme tolik dětí v klidu a zamezíme divočině jak v ZOO? Zábavným programem! Společenské hry, hádanky, klaun, kouzelník, kreativní tvoření náramků a přívěsků, malování na papír a hrníčky, soutěže… Pořádáte-li oslavu ve stylu Disney v místě, kde máte k dispozici televizi (třeba doma), a cítíte, že jsou děti jak z divokých vajec, nebojte se jim pustit oblíbenou pohádku právě od Disneyho :-).

Výzdoba na dětskou oslavu narozenin

Dekorace dnes seženete skoro v každém papírnictví – barevné ubrousky, čepičky na hlavu, konfety, nafukovací balónky i jednorázové ubrusy s potiskem. Všechno můžete dokonale sladit a vytvořit nezapomenutelnou narozeninovou oslavu.

Non Surgical Hair Replacement Systems

Do tvorby dekorací zapojte i děti. Nechte je nafouknout si vlastní balónek a pomalovat ho fixem, vystříhnout si motýlka nebo hvězdu z papíru, poskládat a pomalovat si papírový vějíř atd. Možností máte neomezeně.

Chce to hlavně klid a žádnou paniku. I větší narozeninová oslava se dá zvládnout s klidem. Pokud budete mít pocit, že toho plánování je na vás už příliš, přizvěte si kamarádku nebo partnera na pomoc, ve dvou se to lépe táhne :-).

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?