Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Letošní 17. ročník Dnů NATO v Ostravě & 8. ročník Dnů Vzdušných sil AČR přinese tradičně rozmanitý program obohacený o řadu exkluzivních zahraničních premiér i derniér, díky čemuž si akce již nějakou dobu udržuje status největší bezpečnostní show v Evropě.

Letiště Leoše Janáčka Ostrava bude opět po roce hostit zástupce ozbrojených sil a dalších bezpečnostních složek ze 17 zemí a Severoatlantické aliance, které se zde společně se svou technikou představí návštěvníkům v dynamických i statických ukázkách.

Poprvé v historii akce se přitom představí tři mimoevropské země, dvě z toho premiérově, a poprvé budou tři státy, nepočítaje ČR, prezentovat svou armádní pozemní techniku. Na mošnovské letiště by mělo dorazit přes 80 kusů letecké techniky a přes 200 kusů pozemní techniky. Za oba dny show pak bude možné sledovat přes 60 ukázek a 15 hodin hlavního programu.

Náš stánek naleznete blízko sekce s pozemními dynamickými ukázkami.

Po oba dny budeme připraveni s plným stánkem sladkých dezertů a skvělé kávy, která Vás dobije na celý den. Vyzkoušet můžete také makronky z naší limitované edice.

 

 

Těšíme se na Vás :-)

Foto zdroj: http://www.natodays.cz/

<< back to magazine

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?