Ollies sladký magazín

Rozmohl se nám tady takový nešvar.
Opozdilci spěchající na oslavu se na poslední chvíli zastavují v našich cukrárnách a dožadují se svých oblíbených dortů, ideálně v celku. Ve vitrínách však nalézají “pouze” kousky již nakrájených dortů a tak ze dveří směr narozeniny vybíhají s krabičkou “všehochuti”, různých kousků poskládaných do tvaru narozeninového dortu.

Řešení je přitom tak jednoduché. Stačí si dort objednat s předstihem a úspěch narozeninové oslavy je zajištěn. A to není zdaleka poslední výhoda včasné objednávky.

Co dalšího vás potěší, pokud si objednáte dort v Ollies?

Full Article

Když Ostravané nebo Olomoučané dostanou chuť na dobrý zákusek, volba bývá jasná – jde se do cukrárny Ollies. Dorty, ale i další výrobky Ollies jsou na Moravě pojmem. Tahle úspěšná rodinná firma patří od loňska mezi klienty LeasePlanu. „V polovině loňského roku jsme se setkali s panem Tomášem Friedelem z LeasePlanu a představili mu svoji vizi ohledně vozového parku. Zakrátko jsme začali spolupracovat,“ říká strategický manažer společnosti Ollies Lukáš Lalík. Flotila firmy dnes zahrnuje třináct vozidel, z toho tři jsou užitková.

 

Full Article

Začínali výrobou domácího tiramisu v panelákové kuchyni, dnes mají čtyři vlastní cukrárny a k tomu bistro. Ostravskou firmu Ollies po manželích Gondkových převzaly jejich děti, kterým se za deset let podařilo vybudovat firmu se stovkou zaměstnanců a obratem 80 milionů korun.

Full Article

Mimořádně úspěšná ostravská společnost Ollies se odhodlala k náročnému a odvážnému kroku, firma změní takzvanou korporátní identitu. Znamená to změnu nejen loga, ale také všech obalů, interiérů cukráren a bister… O důvodech změny jsme hovořili se spolumajitelem firmy Jakubem Gondkem.

Full Article

Older articles

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?