Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Čas vánoční se blíží. Obchody začínají vystavovat na obdiv své dekorace a padající podzimní listí dává znát, že přichází měsíc listopad a prosinec.

Nastávající svátky jsou nejen o tradičních dobrotách, ale také o . Proto jsme si v Ollies dovolili připravit tři výborné alternativy nejen pro slavnostní tabuli. Co Vás v našich cukrárnách od pondělí 26.11. 2018 čeká? 

Vánočka i "cukroví" v novém kabátě

Jak jistě víte, v Ollies rádi vylepšujeme a inovujeme tradiční recepty. Zamysleli jsme se a vánoční klasiku v podobě vánočky a cukroví jsme připravili trošku jinak. 

- místo tradiční vánočky můžete i letos vyzkoušet voňavou vánoční štolu. Ta vás dokonale překvapí spoustou mandlí, sušeného ovoce a marcipánovým srdcem uprostřed. 

 

               

 

- dokonalou alternativou ke klasickému cukroví je naše Ollies bonboniéra. V té se skrývá celkem 4 lanýžové koule v příchutích našich nejoblíbenějších dortů a 12 minimakronek, které nikomu rozhodně dlouho nevydrží. 

              

- Milovnice (a milovníci) makronek uvítají limitovanou vánoční edici se speciální krabičkou, plnou nových a opět velmi lahodných příchutí. Těšit se můžete na marcipán, mák, nugát, perník, mandarinku, rum a čoko-kokos. 

      

- Poslední novinkou je skvělý vánoční perníkový dort. Lahodná kombinace povidel a marcipánu na vláčném perníku s rumovým rozvarem, potřený lahodnou perníkovou ganáží s mascarpone, zdobený srdíčkovými perníčky. Tato kombinace rozhodně navodí tu pravou Vánoční atmosféru. 

            

 

V cukrárně, s sebou nebo jako dárek 

Uvedené dobroty si můžete vychutnat v našich cukrárnách nebo si je odnést domů. Pokud již poctivě uvažujete, čím obdarujete své blízké, obchodní partnery nebo zaměstnance, přijde Vám vhod i další vánoční sortiment, který na přání dárkově zabalíme k vyzvednutí. 

Konkrétně můžete vybírat z limitované vánoční edice makronek, nabídky domácích Ollies džemů a přidat můžete také makronkový vánoční stromeček nebo výborné přívlastkové víno v vinařství Veverka

 

Vánoční balíčky můžete objednávat již nyní na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo telefonu 733 576 752.

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?