Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Čas vánoční se blíží. Obchody začínají vystavovat na obdiv své dekorace a padající podzimní listí dává znát, že přichází měsíc listopad a prosinec.

Nastávající svátky jsou nejen o tradičních dobrotách, ale také o . Proto jsme si v Ollies dovolili připravit tři výborné alternativy nejen pro slavnostní tabuli. Co Vás v našich cukrárnách od pondělí 26.11. 2018 čeká? 

Vánočka i "cukroví" v novém kabátě

Jak jistě víte, v Ollies rádi vylepšujeme a inovujeme tradiční recepty. Zamysleli jsme se a vánoční klasiku v podobě vánočky a cukroví jsme připravili trošku jinak. 

- místo tradiční vánočky můžete i letos vyzkoušet voňavou vánoční štolu. Ta vás dokonale překvapí spoustou mandlí, sušeného ovoce a marcipánovým srdcem uprostřed. 

 

               

 

- dokonalou alternativou ke klasickému cukroví je naše Ollies bonboniéra. V té se skrývá celkem 4 lanýžové koule v příchutích našich nejoblíbenějších dortů a 12 minimakronek, které nikomu rozhodně dlouho nevydrží. 

              

- Milovnice (a milovníci) makronek uvítají limitovanou vánoční edici se speciální krabičkou, plnou nových a opět velmi lahodných příchutí. Těšit se můžete na marcipán, mák, nugát, perník, mandarinku, rum a čoko-kokos. 

      

- Poslední novinkou je skvělý vánoční perníkový dort. Lahodná kombinace povidel a marcipánu na vláčném perníku s rumovým rozvarem, potřený lahodnou perníkovou ganáží s mascarpone, zdobený srdíčkovými perníčky. Tato kombinace rozhodně navodí tu pravou Vánoční atmosféru. 

            

 

V cukrárně, s sebou nebo jako dárek 

Uvedené dobroty si můžete vychutnat v našich cukrárnách nebo si je odnést domů. Pokud již poctivě uvažujete, čím obdarujete své blízké, obchodní partnery nebo zaměstnance, přijde Vám vhod i další vánoční sortiment, který na přání dárkově zabalíme k vyzvednutí. 

Konkrétně můžete vybírat z limitované vánoční edice makronek, nabídky domácích Ollies džemů a přidat můžete také makronkový vánoční stromeček nebo výborné přívlastkové víno v vinařství Veverka

 

Vánoční balíčky můžete objednávat již nyní na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo telefonu 733 576 752.

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?