Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

19.10.2017 to bude již 18 let co Vám děláme život sladší. V rámci oslav naši plnoletosti jsme si pro Vás připravili spoustu dárečků a překvapení, která Vám budeme postupně odtajňovat.

Sledujte novinky na našem webu a také naši facebookovou stránku.

První překvapení, které jsme si pro Vás připravili je hitparáda cheesecaků. Od večera 9.10. do středy 11.10. do 12:00 můžete na našem facebooku vybírat oblíbené cheesecaky. Pět s největším počtem liků pak vybereme a na čtvrtek 19.10. upečeme do všech našich cukráren. Které to budou?

A máme je tady. Vítězové histparády cheesecaků jsou:

 • Pecan Toffe Cheesecake
 • Oreo Cheesecake
 • Čokomalinový Cheesecake
 • Čokoládovo - kokosový Cheesecake
 • Baileys Cheesecake

Kousky ze všech pěti druhů dortíků bude možné zakoupit v našich cukrárnách pouze ve čtvrtek 19.10. a to do VYPRODÁNÍ ZÁSOB. Abychom vyhověli prosbám zákazníků, připravili jsme si pro vás možnost objednávky kteréhokoli z těchto 5-ti cheesecaků.

Objednat lze pouze celý dort na 19.10. Objednávky přijímáme do 18.10. 10:00 dopoledne na telefonním čísle 603 42 42 68, na e-mailu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo v našich cukrárnách. Cena celého dortu je 860,-Kč

Objednejte si celý dort a mějte jistotu, že pro Vás bude připraven a nevyprodá se. 

Další překvapení jsme si připravili pro fanoušky na facebooku. Od pondělí 16.10. do pátku 20.10. rozdáváme sladké odměny v hodnotě 18 000,- na kole štěstí. Vyzkoušejte své štěstí taky :-)

A to ještě není vše :-) Každý, kdo si u nás 19.10. koupí nějakou dobrotu, se může zúčastnit soutěže o dárkové poukázky v hodnotě 1000,- 500,- a 200,- Stačí na účtenku vyplnit své kontaktní údaje a vhodit ji na pobočce do připravené Ollies krabice. V pátek 20.10. pak budeme na každé pobočce losovat 3 výherce. Jména výherců zveřejníme na facebooku a také je budeme telefonicky kontaktovat.

Gallery with on-demand cakes

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

 • Medvídek k 1. narozeninám
 • Mickey minnie
 • Elegantní medvídek

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

 • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

 • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

 • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?