Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

19.10.2017 to bude již 18 let co Vám děláme život sladší. V rámci oslav naši plnoletosti jsme si pro Vás připravili spoustu dárečků a překvapení, která Vám budeme postupně odtajňovat.

Sledujte novinky na našem webu a také naši facebookovou stránku.

První překvapení, které jsme si pro Vás připravili je hitparáda cheesecaků. Od večera 9.10. do středy 11.10. do 12:00 můžete na našem facebooku vybírat oblíbené cheesecaky. Pět s největším počtem liků pak vybereme a na čtvrtek 19.10. upečeme do všech našich cukráren. Které to budou?

A máme je tady. Vítězové histparády cheesecaků jsou:

 • Pecan Toffe Cheesecake
 • Oreo Cheesecake
 • Čokomalinový Cheesecake
 • Čokoládovo - kokosový Cheesecake
 • Baileys Cheesecake

Kousky ze všech pěti druhů dortíků bude možné zakoupit v našich cukrárnách pouze ve čtvrtek 19.10. a to do VYPRODÁNÍ ZÁSOB. Abychom vyhověli prosbám zákazníků, připravili jsme si pro vás možnost objednávky kteréhokoli z těchto 5-ti cheesecaků.

Objednat lze pouze celý dort na 19.10. Objednávky přijímáme do 18.10. 10:00 dopoledne na telefonním čísle 603 42 42 68, na e-mailu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo v našich cukrárnách. Cena celého dortu je 860,-Kč

Objednejte si celý dort a mějte jistotu, že pro Vás bude připraven a nevyprodá se. 

Další překvapení jsme si připravili pro fanoušky na facebooku. Od pondělí 16.10. do pátku 20.10. rozdáváme sladké odměny v hodnotě 18 000,- na kole štěstí. Vyzkoušejte své štěstí taky :-)

A to ještě není vše :-) Každý, kdo si u nás 19.10. koupí nějakou dobrotu, se může zúčastnit soutěže o dárkové poukázky v hodnotě 1000,- 500,- a 200,- Stačí na účtenku vyplnit své kontaktní údaje a vhodit ji na pobočce do připravené Ollies krabice. V pátek 20.10. pak budeme na každé pobočce losovat 3 výherce. Jména výherců zveřejníme na facebooku a také je budeme telefonicky kontaktovat.

Gallery with on-demand cakes

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

 • Narozeninový dort s modelovanou sovičkou
 • Ferrari dort
 • Máša a medvěd

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

 • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

 • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

 • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?