Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Láska bezpochyby prochází žaludkem a toto rčení zná každý z nás. Svátek sv. Valentýna je tím svátkem, kde význam této věty platí dvojnásob. 

Chcete svou lásku obdarovat něčím originálním, něčím neobyčejným? My pro Vás v Ollies máme jak vždy v tento den připravené Valentýnské produkty. 

Darujte své lásce srdce z Ollies! Srdce, kterým na svou lásku zapůsobíte i beze slov a vykouzlíte tak své drahé polovičce úsměv na tváři a zpříjemníte ji den. 

 

Zamilovaná Charlotta

Ve všech našich cukrárnách Vás bude letos čekat jako minulý rok dárkově zabalená Charlotta ve tvaru srdce s višňovo - tvarohovým krémem, ozdobená našimi cukrářskými piškoty a čerstvým ovocem 

           

Srdíčko z odpalovaného těsta

Jako tradičně nesmí v našich cukrárnách chybět oblíbené srdíčko z odpalovaného těsta s čerstvými malinami

          

Valentýnská bonboniéra

Chcete potěšit svou lásku něčím originálním? Máme pro Vás limitovanou edici valentýnské bonboniéry, která ukrývá mnoho sladkých chutí. Valentýnská bonboniéra obsahuje malinovo - čokoládové lanýže, mini makronky různých příchutí a sušenková srdíčka. Stvořená na domácí mlsání ve dvou. Objednávat můžete zde https://www.ollies.cz/darkove-poukazy/valentynska-bonboniera

        

 

Tyto produkty si můžete objednávat na objednávkovém čísle 603 42 42 68 nebo na emailu  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a nebo přímo v našich cukrárnách. 

V prodeji tyto Valentýnské produkty budou od 12.2.2019

 

Dortová srdce

Nestačí Vám malé srdíčko? Objednejte své lásce romantický dort ve tvaru srdce s fondánovou šálou, čokoládovými ruličkami, něžné srdíčko nebo klasický dort z naší babídky ve tvaru srdce. 

           

Dortíky budou v omezeném množství k dostání na cukrárnách ve volném prodeji, ale pokud chcete mít jistotu a potěšit svou lásku originálním srdíčkem objednávejte už teď na https://www.ollies.cz/dortova-srdce.

V Ostravě můžete využít dárkovou službu https://www.ollies.cz/informace/darkova-sluzba a nechat poslat dort své drahé polovičce. 

 

Objednávkové číslo: 603 42 42 68 nebo na speciálním čísle 733 57 67 52

Na emailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo na speciálním emailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

 

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?