Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Kousky ze všech pěti druhů dortíků bude možné zakoupit v našich cukrárnách pouze ve čtvrtek 19.10. a to do VYPRODÁNÍ ZÁSOB. Abychom vyhověli prosbám zákazníků, připravili jsme si pro vás možnost objednávky kteréhokoli z těchto 5-ti cheesecaků.

Objednat lze pouze celý dort na 19.10. Objednávky přijímáme do 18.10. 10:00 dopoledne na telefonním čísle 603 42 42 68, na e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo v našich cukrárnách. Cena celého dortu je 860,-Kč

Objednejte si celý dort a mějte jistotu, že pro Vás bude připraven a nevyprodá se. 

Vybírat můžete z těchto cheesecaků:

Baileys Cheesecake

Luxusní sametový cheesecake s chutí Baileys v každém soustu. Na bezlepkovém korpusu z makronek a rýžové mouky je vrstva smetanového krému z Philadelphie a likéru Baileys. To vše je ukryto pod lahodným nugátovým krémem z mascarpone a lískooříškového nugátu. Ozdobený je srdíčky z bílé čokolády a karamelizovanými oříšky. 

Oreo Cheesecake

"Otočit, olíznout a omlékovat!" Taky je milujete? Křupavé sušenky s lahodnou bílou náplní, krém z Philadelphie a zakysané smetany to vše na brownies korpusu. Do této čokoládovo-sušenkové bomby se zamilujete!!!

Čokomalinový Cheesecake

Vaše oblíbená kombinace čokolády a malin v podobě měsíčního cheesecaku. Bezlepkový korpus ukrývá lahodný krém z belgické čokolády a sýru Philadelphia. POvrch dortíku je dozdoben šťavnatými malinami v želé. 

Čokoládovo kokosový Cheesecake.

V čokoládoo-kokosovém korpusu z máslových sušenek se snoubí chuť sýru Philadelphia a 55% belgické čokolády. Na povrchu je dort posypán lákavou kokosovou drobenkou.


Pecan Toffee Cheesecake

Lahodný karamelový krém se sýrem Philadelphia s křupavou pekanovou drobenkou a s extra porcí pražených pekanů na povrchu. 

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?