Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Kousky ze všech pěti druhů dortíků bude možné zakoupit v našich cukrárnách pouze ve čtvrtek 19.10. a to do VYPRODÁNÍ ZÁSOB. Abychom vyhověli prosbám zákazníků, připravili jsme si pro vás možnost objednávky kteréhokoli z těchto 5-ti cheesecaků.

Objednat lze pouze celý dort na 19.10. Objednávky přijímáme do 18.10. 10:00 dopoledne na telefonním čísle 603 42 42 68, na e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo v našich cukrárnách. Cena celého dortu je 860,-Kč

Objednejte si celý dort a mějte jistotu, že pro Vás bude připraven a nevyprodá se. 

Vybírat můžete z těchto cheesecaků:

Baileys Cheesecake

Luxusní sametový cheesecake s chutí Baileys v každém soustu. Na bezlepkovém korpusu z makronek a rýžové mouky je vrstva smetanového krému z Philadelphie a likéru Baileys. To vše je ukryto pod lahodným nugátovým krémem z mascarpone a lískooříškového nugátu. Ozdobený je srdíčky z bílé čokolády a karamelizovanými oříšky. 

Oreo Cheesecake

"Otočit, olíznout a omlékovat!" Taky je milujete? Křupavé sušenky s lahodnou bílou náplní, krém z Philadelphie a zakysané smetany to vše na brownies korpusu. Do této čokoládovo-sušenkové bomby se zamilujete!!!

Čokomalinový Cheesecake

Vaše oblíbená kombinace čokolády a malin v podobě měsíčního cheesecaku. Bezlepkový korpus ukrývá lahodný krém z belgické čokolády a sýru Philadelphia. POvrch dortíku je dozdoben šťavnatými malinami v želé. 

Čokoládovo kokosový Cheesecake.

V čokoládoo-kokosovém korpusu z máslových sušenek se snoubí chuť sýru Philadelphia a 55% belgické čokolády. Na povrchu je dort posypán lákavou kokosovou drobenkou.


Pecan Toffee Cheesecake

Lahodný karamelový krém se sýrem Philadelphia s křupavou pekanovou drobenkou a s extra porcí pražených pekanů na povrchu. 

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?