Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Kdo by si rád nedopřál příjemnou chvilku s nádechem sladké Francie? Doslova slast na jazyku, která Vám pomůže navodit příjemnou atmosféru a vychutnávat si opravdovou delikatesu v podobě Éclair. Zní to tajemně, že? A co teprve, když ochutnáte a ponoříte se do tohoto francouzského tajemství.

Pojďme si tedy delikátní éclairs vychutnat se vším co k nim patří. 

 

https://www.ollies.cz/dezerty/eclair

Éclair je tradiční francouzský dezert charakteristický specifickým tvarem, nadýchaností a chutnou delikátní náplní. V češtině by tento zákusek znamenal "světelný záblesk" a tím se nejlépe slovy příblíží i samotná chuť tohoto dezertu, protože jde opravdu o něco vyjímečného a překvapivého. A díky skvělé chuti i rychlostí blesku mizí z talířů. 

Jde o zákusek připravovaný opravdu s láskou a precizností, protože k tomu, aby chutnal tak výjimečně, je potřebná i pečlivá a složitá příprava, která spočívá ve sladění odpalovaného těsta s čerstvou náplní různých chutí. Jde doslova o královský dezert, protože jej znali již na královském dvoře a vy si u nás můžete královsky vychutnat příchutě "Lískový oříšek", "Pistácii s malinami" a "Yuzu s malinami".

 

https://www.ollies.cz/dezerty/eclair-2

Dezert, který je doslova výzvou a vyžaduje šikovné ruce skutečného cukrářského mistra. Nejluxusnější, nejsložitější, ale zároveň dělaný srdcem. 

Delikátní éclair je jako stvořený k okamžitému prožitku, ale můžete si jej nechat i dárkově zabalit a někoho příjemně překvapit, tak jak to dělají po staletí i ve Francii. Někomu tak zpříjemníte den a připravíte luxusní potěšení. 

Éclairs jsou vyjímečné i tím, že mají svoji historii a na stolech králů se objevily již na přelomu 18. a 19. století. Poprvé je naservíroval mlsným jazýčkům aristokratů slavný královský cukrář Marie-Antoine Careme. 

 

https://www.ollies.cz/dezerty/eclair-3

Dezert, který je inspirací pro samotné cukráře i konzumenty a za tu námahu rozhodně stojí, protože na konci všeho jsou spokojené výrazy zákazníků, kteří si vychutnávají to výjimečné sladění všech chutí. Jsou chutné již na pohled a již při prvním spatření v našich cukrárnách si je zamilujete. 

Na tyto lahodné Éclairs se můžete v našich cukrárnách v Ostravě a Olomouci těšit od úterý 20.8.2019. 

Těšíme se na Vás

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?