Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Užít si svatbu v klidu a pohodě? Pro nás hračka!


Svatbu může velká část nastávajících novomanželů vnímat jako stres. Zařizování místa, kapely, svatebního menu a všeho ostatního je práce na týdny. A všichni chtějí mít svůj den D dokonalý. Existuje ale způsob, jak zvládnout všechny svatební tradice a přitom si nezamazat zástěru. Sci-fi, říkáte si? Čtěte dále. 

Svatební koláče bez práce

Jednou z příjemných předsvatebních tradic je pečení a roznášení svatebních koláčů, které poslouží jako oficiální pozvánka na hostinu nebo ,,výslužka". Aby rodina nevěsty prokázala své kuchařské umění, měla by připravit alespoň tři různé náplně. Tradičně jsou koláče plněny tvarohem, mákem nebo povidly, vyjímkou nejsou také marmeládové nebo ořechové. Pečou se dva až tři týdny před svatbou. 

Věděli jste, že existuje pověra, která praví, že by něvěsta neměla těsto zadělávat sama? Její děti by pak mohly plakat více, než obvykle. V Ollies vám s radostí pomůžeme připravit svatební koláče přesně podle vašeho přání, bez práce a pláče. 

         

Dokonalý dort jako zlatý hřeb celé svatby

Svatební dort je na každé hostině středem pozornosti. A není to jen kvůli jeho velikosti. Váže se k němu totiž řada tradičních aktivit. Tak například správně nakrojený dort zaručí pořádnou dávku štěstí, společné ochutnávání pak přidá novomanželskému svazku na pevnosti. Další, méně obvyklá a realizovatelná tradice radí zamrazit horní patro dortu a pochutnat si na něm až při prvním výročí svatby. Pak spolu zůstanete napořád. Napadlo by vás něco podobného? 

Trendem jsou svatby, které ladí. Módní jsou béžové barvy champagne, vínová nebo mátově zelená, se kterou musí samozřejmě ladit i dort. Zvolíte čokoládové tóny Sachru, nadýchaný Amadeus nebo veganský Terra Vegan? Půjdete po klasice a podlehnete čokoládě a malinám v nejoblíbenější Čokomalině? Vyzkoušíte ovocné variace s citronem? Banánem? Nebo raději vyzkoušíte netradiční brusinkový Red Velvet? pistáciový Siciliano nebo snad mrkvový Carrot cake? V Ollies si jistě každý vybere svého favorita. 

      

Candy bar si Vaši hosté zamilují

Milovníci sladkého se od tohoto koutku neřesti nehnou ani na krok. Desítky lákavých laskomin doslova připoutají jejich chuťové pohárky a nepustí. O co se jedná? 

Představte si stůl plný k nakousnutí líbivých Cup Cakes různých příchutí muffinů i krémů, ozdobených čerstvým ovoce, obrázky z fondánu či květinami tak, aby vše ladilo se svatebním dortem a tabulí. 

Příjemnou "jednohubkou" jsou čokoládové košíčky s krémem a čerstvým ovocem. Tartaletky uchvátí všechny, kteří mají rádi lehké nadýchané dezerty. 

Mezi oblíbené kelímkové dezerty patří Panna cotta, Tiramisu, Mascarpone s jahodami či malinami, Banánový dort, New York cheesecake nebo na jazyku se rozplývající čokopěna. 

Hrdým zástupcem Candy baru je mini Ollies větrník, tradiční český dezert v novém, moderním kabátku. Velmi oblíbenou klasikou v posledních letech bývají křehké, nadýchané a šťavnaté makronky různých tvarů a chutí. 

        

Jezte očima. Aranžmá a nádobí nechte na nás

Aby tabule vypadala zajímavě, krásně a lákavě na první pohled, využijte služeb aranžmá v Ollies. Nachystáme kompletní Candy bar přesně podle vašeho gusta s výběrem těch nejlepších lahůdek. Zapůjčíme také porcelán, takže jednorázové talířky můžete pustit z hlavy. 

Zde jsou termíny svatebních veletrhů, kde se můžete na vlastní oči přesvědčit o našich dovednostech a poradit se na místě. Budeme se na Vás těšit a rádi Vám poradíme!

11. - 12.1.2019 - Svatební veletrhy PRAHA / Clarion Congress Hotel Prague

12.1.2019 - Svatba nanečisto OLOMOUC / Bea Centrum

1. - 2.2.2019 - Svatební EXPO PRAHA / Hotel International Prague

2. - 3.2.2019 - Svatba Černá louka OSTRAVA / Výstaviště Černá louka

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?