Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Sezona borůvek je v plném proudu. Jsou jich plné lesy, prodávají se kolem silnic a v tržnicích. Ani my jsme neodolali a připravili jsme si pro Vás na srpen dobroty z tohoto roztomilého ovoce.


Borůvkový cheesecake

V korpusu z máslovych sušenek se snoubí chuť borůvkového pyré a nadýchaného sýra Philadelphia. Dort je dozdoben lískooříškovou drobenkou a celými lískovými oříšky.

Cena s objednávkou 859,- bez objednávky 860,- 1/12 86,-Borůvkový koláč

Kombinace křehkého vanilkového korpusu s lahodným tvarohovým krémem. Na povrchu zasypán šťavnatými borůvkami, mandlemi a drobenkou.

Cena celý koláč 439,- 1/8 56,-

Borůvková Panna cotta

Originální italský dezert, lehký jako pírko, z vařené smetany s lahodnou vanilkou a borůvkami, které tomuto dezertu dodávají poslední dílek vedoucí ke slasti.

Cena 59,-/kus

Borůvková makronka

Nechte se unášet svěží chutí borůvek a citronu. Borůvková makronka je lahodně křupavá na povrchu a ještě lahodnější uvnitř. Okuste a uvidíte!

Cena 35,-/kusSmetanovo borůvková zmrzlina

Borůvky, vysokoprocentní smetana a mléko. Kombinace, kterou si zamilujete. Přijďte si k nám zamlsat a zpříjemnit si den!

 

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?