Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Jak jistě všichni víte právě dnes 19.10. slavíme v Ollies 18. narozeniny.

Naše rodina Ollies se od dob svého počátku rozrostla natolik, že má téměř 150 zaměstnanců a věříme, že my všichno, ať už majitelé, zaměstnanci či brigádníci, tuto práci děláme proto, že nás baví a rádi bychom, aby se nejn naše firma, ale i my všichni spolu s ní rozvíjeli.

Historie, která započala v roce 1999 a na níž se každý človíček ve firmě podílí určitou řadu měsíců a let, se měnila ruku v ruce s požadavky našich zákazníků. Rádi bychom podotkli, že každý náš zaměstnance je pro nás stejně důležitým partnerem, jako každý dodavatel či zákazník. 

Naše velké poděkování patří všem našim zaměstnancům, dodavatelům a v neposlední řadě také zákazníkům. Naším cílem je vykročit pravou nohou do další osmnáctky následujících let a jsme rádi, že jste u toho s námi. 

 

<< back to news

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?