Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

Blíží se nám svátek 17.11. Den boje za svobodu a demokracii, který vychází na tuto sobotu. 

Full Article

V listopadu jsme si pro Vás připravili Malinové šílenství v Ollies! Maliny milujeme a proto jsme si pro Vás nachystali spousty dobrot, na které se můžete těšit po celý měsíc listopad. 

Full Article

Zavedené bistro Balbín na Praze 2 se v posledních týdnech změnilo k nepoznání. Vývěsní štíty, prostírání i zástěry číšníků se zabarvily do žluté a hnědé barvy. Právě tam, na rohu Balbínovy a Mánesovy ulice, jsme totiž otevřeli svou čtvrtou pobočku Ollies.

Full Article

Zastavte se k nám na sladkou dobrotu také o státních svátcích. V cukrárnách budeme mít 5. a 6.7. běžnou otevírací dobu. Těšíme se na Vás :-)

Rozmohl se nám tady takový nešvar.
Opozdilci spěchající na oslavu se na poslední chvíli zastavují v našich cukrárnách a dožadují se svých oblíbených dortů, ideálně v celku. Ve vitrínách však nalézají “pouze” kousky již nakrájených dortů. Řešení je přitom tak jednoduché. 

Full Article

Přijďte si vychutnat letní drinky do našich cukráren. Připravili jsme si pro Vás i spoustu novinek jako je Jahodové mojito, Ollies Piňa, Aperol Spritz či Ollies Sangia.

Full Article

More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?