Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

Každý známe citrón jako zdroj vitáminu C, jeho svěží chuť a vůni. My jsme se rozhodli zařadit do nabídky osvěžující citrónové produkty, které probudí Vaše tělo a mysl a nastartuje je tak na přicházející jarní období. Tak neváhejte a zakousněte se. 

Full Article

Láska bezpochyby prochází žaludkem a toto rčení zná každý z nás. Svátek sv. Valentýna je tím svátkem, kde význam této věty platí dvojnásob. 

Chcete svou lásku obdarovat něčím originálním, něčím neobyčejným? My pro Vás v Ollies máme jak vždy v tento den připravené Valentýnské produkty. 

Full Article

Změny provozní doby bistra na Vinohradech a bistra v Ostravě Vítkovicích

Ač neradi, ale z technických důvodů musíme do odvolání omezit nabídku bistra v pražské pobočce na Vinohradech už od tohoto víkendu. V sobotu a neděli bohužel bude nabídka bistra omezena. Ale nesmutněte od pondělí do pátku bude bistro nabízet nadále svou pestrou nabídku snídaní, na které si můžete pochutnat po celý den, polévky a sandwiche.

Full Article

Užít si svatbu v klidu a pohodě? Pro nás hračka!

Svatbu může velká část nastávajících novomanželů vnímat jako stres. Zařizování místa, kapely, svatebního menu a všeho ostatního je práce na týdny. A všichni chtějí mít svůj den D dokonalý. Existuje ale způsob, jak zvládnout všechny svatební tradice a přitom si nezamazat zástěru. Sci-fi, říkáte si? Čtěte dále. 

Full Article

V průběhu vánočních svátku budeme mít upravenou otevírací dobu v našich cukrárnách 

Full Article

Čas vánoční se blíží. Obchody začínají vystavovat na obdiv své dekorace a padající podzimní listí dává znát, že přichází měsíc listopad a prosinec. 

Full Article

More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?