Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

Dedicate your lobe by sweet heart. Do you like eating sweets in a couple? For you we prepared all you need in one box made of macaroons, truffles and tartalettes made by love.

Full Article

Léto už je definitivně za námi a nás čeká období teplých kabátů, čepic a šálů. My jsme si pro Vás letos nachystali pestrou nabídku zimních nápojů v našich cukrárnách, abychom Vám mohli zpříjemnit sychravé a chladné počasí, které venku panuje.

Full Article

Ve čtvrtek 31.10.2019 bude pobočka v Olomouci otevřena z důvodu plánované odstávky elektřiny až od 11:00hodin. 

Děkujeme za pochopení. Tým Ollies Olomouc 

Blíží se naše KULATÉ VÝROČÍ! ... a my jsme si pro vás připravili hned několik kulatých akcí! 

Full Article

Máte rádi klasiku a rádi se k ní vracíte? 

My v Ollies se snažíme držet krok s moderní cukrařinou a stále zkoušet a nabízet novinky, které najdete ve světové nabídce moderních cukráren, ale také nám jde hlavně o Vás, naše zákazníky a na Vaše přání jsme zařadili do naší nabídky do konce listopadu "Retro" dortíky v novém kabátku s vylepšenou recepturou :)

Full Article

Kdo by si rád nedopřál příjemnou chvilku s nádechem sladké Francie? Doslova slast na jazyku, která Vám pomůže navodit příjemnou atmosféru a vychutnávat si opravdovou delikatesu v podobě Éclair. Zní to tajemně, že? A co teprve, když ochutnáte a ponoříte se do tohoto francouzského tajemství. 

Full Article

More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?