Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

Už dlouho se v Ollies chystáme na to, abychom Vám do podrobna ukázali, jak to u nás ve výrobě chodí. Připravili jsme si pro Vás několik příběhů a materiálů, kde odkryjeme tajemství našich výrobních procesů. Ukážeme Vám také kouzla, jak naše výrobky vznikají a kdo za nimi stojí. 

Stáhněte si celý magazín zde 

Ollies magazín

 

Full Article

O státních svátcích 1. a 8.5.2019 jsou naše cukrárny otevřeny, výjimkou je stánek v Avion shopping parku, který bude 8.5.2019 zavřený. 

Na Vinohradech v těchto dvou dnech bude otevírací doba od 8:00 - 18:00hodin.

Přijďte si zpříjemnit volné dny nějakou sladkou dobrotou u lahodné kávičky či našich domácích limonád. Budeme se na Vás těšit. 

Chystáte oslavu a nestíháte upéct či překvapit svou návštěvu něčím sladkým? Připravili jsme si pro Vás rozvoz v rámci Ostravy zdarma!

Full Article

Od pondělí 1.4.2019 jsem si pro Vás přichystali letní nabídku nápojů v našich cukrárnách. Přijďte vyzkoušet Grepové Mojito, osvěžující ledové čaje nebo kokosovou kávu. 

Full Article

Každý známe citrón jako zdroj vitáminu C, jeho svěží chuť a vůni. My jsme se rozhodli zařadit do nabídky osvěžující citrónové produkty, které probudí Vaše tělo a mysl a nastartuje je tak na přicházející jarní období. Tak neváhejte a zakousněte se. 

Full Article

Láska bezpochyby prochází žaludkem a toto rčení zná každý z nás. Svátek sv. Valentýna je tím svátkem, kde význam této věty platí dvojnásob. 

Chcete svou lásku obdarovat něčím originálním, něčím neobyčejným? My pro Vás v Ollies máme jak vždy v tento den připravené Valentýnské produkty. 

Full Article

More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?