Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

Kdo by neznal omamnou vůni a jedinečnou barvu levandulí. Bylinka, která vás na malý okamžik přenese do Provence. Svěží vůně jejich květů okouzlí každého. My jsme neodolali a připravili jsme pro Vás z této krásné rostlinky pár dobrot.

Full Article

Zastavte se k nám na sladkou dobrotu také o státních svátcích. V cukrárnách budeme mít 5. a 6.7. běžnou otevírací dobu. Těšíme se na Vás :-)

Rozmohl se nám tady takový nešvar.
Opozdilci spěchající na oslavu se na poslední chvíli zastavují v našich cukrárnách a dožadují se svých oblíbených dortů, ideálně v celku. Ve vitrínách však nalézají “pouze” kousky již nakrájených dortů. Řešení je přitom tak jednoduché. 

Full Article

Jahody jsou nejvíc! Krásná barva, skvělá chuť a úžasná vůně z nich dělají snad to nejlepší ovoce! Uznáváme, že jeden z nejlepších způsobů, jak si pochutnat na jahodách, je prostě rozmačkat je s cukrem a přidat šlehačku. Co takhle ale vyzkoušet něco nového?

Full Article

Přijďte si vychutnat letní drinky do našich cukráren. Připravili jsme si pro Vás i spoustu novinek jako je Jahodové mojito, Ollies Piňa, Aperol Spritz či Ollies Sangia.

Full Article

Zastavte se k nám na sladkou dobrotu také o státních svátcích. V cukrárnách budeme mít 1.5. i 8.5. běžnou otevírací dobu. Výjimkou je pouze stánek v Avion Shopping Parku Ostrava, který bude 8.5. zavřený. Těšíme se na Vás :-)
More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?