Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

Všechny naše pobočky budou mít běžnou otevírací dobu 7:30 – 20:00 v Ostravě, 9:00 - 21:00 v Avion Shopping Parku a 8:00 – 20:00 v Olomouci.

Přijďte si k nám zpříjemnit volný den kávičkou a sladkůstkou.

Těšíme se na Vás.

Naše pobočky v Ostravě – Vítkovicích, Ostravě – Porubě a v Olomouci budou mít běžnou otevírací dobu 7:30 – 20:00 v Ostravě a 8:00 – 20:00 v Olomouci.

Naše pobočka v Avion Shopping Parku zůstane v tento den uzavřena. Přijďte si k nám zpříjemnit volný den kávičkou a sladkůstkou.

Těšíme se na Vás.

Jak jistě všichni víte právě dnes 19.10. slavíme v Ollies 18. narozeniny. 

Naše velké poděkování patří všem našim zaměstnancům, dodavatelům a v neposlední řadě také zákazníkům. 

Full Article

Od pondělí do středy naši fanoušci na facebooku hlasovali a vybírali 5 nejoblíbenějších cheesecaků měsíce, které pro Vás upečeme na náš narozeninový den 19.10.2017.

Full Article

19.10.2017 to bude již 18 let co Vám děláme život sladší. V rámci oslav naši plnoletosti jsme si pro Vás připravili spoustu dárečků a překvapení, která Vám budeme postupně odtajňovat.

Full Article

Vánoce se pomalu blíží a s nimi také nakupování vánočních dárečků. Vánoce jsou obdobím, které doslova vybízí k tomu, aby byli lidé odměňovaní a překvapovaní.

Full Article

More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?