Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

UPEČTE SI V POHODLÍ DOMOVA

ČERSTVÉ CROISSANTY

CHCETE SE NAUČIT

NAŠE MAKRONKY?

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

V této nelehké situaci jsme pro Vás zřídili Expres rozvoz v rámci Ostravy zdarma! Chceme Vám touto cestou aspoň trošku osladit život a proto můžete v rámci rozvozové mapy objednávat jak produkty z cukrárny, tak i z bista. 

Full Article

Dle nařízení vlády ze dne 14.3.2020 ohledně aktuální situace šíření Koronaviru, jsme i my museli uzavřít všechny naše pobočky na dobu 10 -ti dnů.

Full Article

Doražte si vychutnat netradiční večer v prostorách naší cukrárny v Praze! Večer plný AKUSTICKÉ MUZIKY v podání kapely WE2, ke které nebude chybět dobré jídlo ani pití.

Full Article

Dedicate your lobe by sweet heart. Do you like eating sweets in a couple? For you we prepared all you need in one box made of macaroons, truffles and tartalettes made by love.

Full Article

Léto už je definitivně za námi a nás čeká období teplých kabátů, čepic a šálů. My jsme si pro Vás letos nachystali pestrou nabídku zimních nápojů v našich cukrárnách, abychom Vám mohli zpříjemnit sychravé a chladné počasí, které venku panuje.

Full Article

Ve čtvrtek 31.10.2019 bude pobočka v Olomouci otevřena z důvodu plánované odstávky elektřiny až od 11:00hodin. 

Děkujeme za pochopení. Tým Ollies Olomouc 

More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?