Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

Léto už je definitivně za námi a nás čeká období teplých kabátů, čepic a šálů. My jsme si pro Vás letos nachystali pestrou nabídku zimních nápojů v našich cukrárnách, abychom Vám mohli zpříjemnit sychravé a chladné počasí, které venku panuje.

Full Article

Ve čtvrtek 31.10.2019 bude pobočka v Olomouci otevřena z důvodu plánované odstávky elektřiny až od 11:00hodin. 

Děkujeme za pochopení. Tým Ollies Olomouc 

Blíží se naše KULATÉ VÝROČÍ! ... a my jsme si pro vás připravili hned několik kulatých akcí! 

Full Article

Máte rádi klasiku a rádi se k ní vracíte? 

My v Ollies se snažíme držet krok s moderní cukrařinou a stále zkoušet a nabízet novinky, které najdete ve světové nabídce moderních cukráren, ale také nám jde hlavně o Vás, naše zákazníky a na Vaše přání jsme zařadili do naší nabídky do konce listopadu "Retro" dortíky v novém kabátku s vylepšenou recepturou :)

Full Article

Kdo by si rád nedopřál příjemnou chvilku s nádechem sladké Francie? Doslova slast na jazyku, která Vám pomůže navodit příjemnou atmosféru a vychutnávat si opravdovou delikatesu v podobě Éclair. Zní to tajemně, že? A co teprve, když ochutnáte a ponoříte se do tohoto francouzského tajemství. 

Full Article

Už je to rok. Rok během kterého jsme dělali vše proto, abychom Vám dopřáli spoustu sladkých chvil. Rok, který se nesl ve znamení výzev a očekávání. Rok na který nikdy nezapomeneme. 

Full Article

More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?