Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Novinky

Dne 28.6.2019 v pátek bude mít bistro a cukrárna na Vinohradech v Praze v rámci rozsáhlé rekonstrukce poslední otevírací den. Po celý měsíc červenec zde bude probíhat rekonstrukce celé pobočky. 

Děkujeme za pochopení a 1.8.2019 se na Vás budeme těšit už v novém designu :) 

Váš tým Ollies Praha 

Blíží se nám konec školního roku, který vychází letos na pátek 28.6.2019. 

Chtěli bychom Vás touto cestou informovat, že jako každý rok, na tento den nepříjímáme žádné rezervace do našich cukráren a bister. 

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit 

Už dlouho se v Ollies chystáme na to, abychom Vám do podrobna ukázali, jak to u nás ve výrobě chodí. Připravili jsme si pro Vás několik příběhů a materiálů, kde odkryjeme tajemství našich výrobních procesů. Ukážeme Vám také kouzla, jak naše výrobky vznikají a kdo za nimi stojí. 

Stáhněte si celý magazín zde 

Ollies magazín

 

Full Article

O státních svátcích 1. a 8.5.2019 jsou naše cukrárny otevřeny, výjimkou je stánek v Avion shopping parku, který bude 8.5.2019 zavřený. 

Na Vinohradech v těchto dvou dnech bude otevírací doba od 8:00 - 18:00hodin.

Přijďte si zpříjemnit volné dny nějakou sladkou dobrotou u lahodné kávičky či našich domácích limonád. Budeme se na Vás těšit. 

Chystáte oslavu a nestíháte upéct či překvapit svou návštěvu něčím sladkým? Připravili jsme si pro Vás rozvoz v rámci Ostravy zdarma!

Full Article

Od pondělí 1.4.2019 jsem si pro Vás přichystali letní nabídku nápojů v našich cukrárnách. Přijďte vyzkoušet Grepové Mojito, osvěžující ledové čaje nebo kokosovou kávu. 

Full Article

More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?