Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Nemůžete se dočkat léta stejně jako my, zaskočte si k nám na osvěžující ledové čaje nebo poctivé limonády bez chemie. Od 17. 4. na vás čeká v cukrárně v Olomouci bohatá letní nabídka plná novinek.

Ollies Olomouc

Citronáda a malinovka tak trochu jinak

Chodívali jsme na ně sami i s rodiči a někteří z nás si určitě vzpomenout na jejich typickou chuť. A my jsme pro vás připravili vylepšené verze těchto oblíbených nápojů. V naší malinovce najdete jak malinový sirup, tak opravdové maliny a na zpestření limetku. A aby nebyla citronáda jen o citrónu, přihodili jsme do drinku bezinkový sirup. Víte, že bezové plody jsou protizánětlivé a používají se v domácnostech na léčení migrén a nervových chorob?

bezinková citronáda malinovka

Udělějte si krásný rodinný víkend. Začít můžete v Aquaparku Olomouc a až se s dětmi vydovádíte, zaskočte se k nám osvěžit. Naše cukrárna sídlí kousek od tohoto centra zábavy.

Domácí sirupy a sypané čaje Oxalis

Do některých našich drinků a koktejlů přidáváme ovocné sirupy. Ale ne ledajaké – domácí! Sirupy si vyrábíme sami, a proto víme, že v nich nejsou žádná přidaná barviva ani zbytečná chemie. Děláme je poctivě z darů přírody a cukru. Pravidelně tak připravujeme sirup z malin, borůvek, bezinek a medu.

A nezapomínáme ani na čajové gurmány. Nově jsme pro vás zařadili do nabídky ledové čaje ve třech variantách, které vás příjemně osvěží:

 • Ledový čaj Malina-Máta
 • Ledový čaj Limetka-Aloe
 • Ledový čaj Mango-Jasmín

Do drinků přimícháváme kolečko limetky, či citrónu, ovoce, medový sirup a vše zalijeme kvalitním čajem. Používáme sypané čaje české značky Oxalis, která dělá radost lidem už více než 20 let.

ledový čaj limetka - aloeledový čaj malina - mátaledový čaj mango - jasmín

Pokud jste se rozhodli navštívit oblíbené moravské město Olomouc a ochutnat slavné olomoucké tvarůžky, určitě si musíte připsat na svůj seznam i naše osvěžující drinky. Uvidíte, že po procházce historického centra a návštěvě Výstaviště Flora, si rádi odpočinete v příjemném prostředí s osvěžujícím koktejlem v ruce.

Dobrodružná výprava za exotickým mochitem a jaguáry

Teplé letní počasí si přímo říká o procházku. A kam? Třeba do Zoo! Vezměte své děti a vyražte na rodinný výlet. Zoo ve Svatém Kopečku u Olomouce plné exotických zvířat má během léta otevřeno až do 18:00. S dětmi se můžete jít podívat na mláďata Medvěda baribala, vzácně zbarveného černého jaguára nebo si vyjít na vyhlídkovou věž.

A pokud pojedete do Zoo přes Olomouc, nezapomeňte se zastavit na exotické mochito! Určitě znáte klasické mojito s limetkou a mátou, ale my jsme rozhodli to trochu zpestřit. Můžete si u nás vybrat hned ze dvou nových druhů mojit. V každém najdete známou klasiku (limetku, mátu, perlivou vodu), navrch jsme však přidali mango a marakuju a do druhého drinku borůvkový sirup.

borůvkové mojitomango maracuja mojitomojito

Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!

Milovníci kávy v nadcházejícím teplém období jistě ocení ledovou kávu se zmrzlinou nebo kávovou limonádu. I během těch největších horkých dnů si tak mohou vychutnat vytoužený dortík jaksepatří. A co nového jsme připravili?

 • Espresso Martini s vodkou a kávovým likérem kahlua
 • Frappé
 • Ledové latte
 • Afogato (dvojité espresso, vaječný likér a vanilková zmrzlina)
 • Ledová káva se zmrzlinou a šlehačkou
 • Kokosová káva
 • Kávová limonáda

Interiér Ollies v Olomouci

Kde nás v Olomouci najdete?

Sídlíme kousíček od Obchodního centra Haná na ulici Horní Lán 132/6. Exteriér cukrárny určitě nepřehlédnete, je v našich klasických oranžových barvách a zdobí jej dortíky.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle
08:00 - 20:00

Celou naší letní nabídku si můžete prohlédnout na této stránce.  Kromě ceníku výše zmíněných koktejlů a drinků se můžete těšit i na pár dalších zajímavých novinek. A abyste se nemuseli bát, že si nebudete mít kam sednout, zarezervujte si u nás stůl.

Rezervace můžete provést přes portál Restu.cz nebo na telefonním čísle +420 603 424 268.

Těšíme se na vaši návštěvu, tým Ollies ♥.

 

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

 • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

 • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

 • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?