Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Nemůžete se dočkat léta stejně jako my, zaskočte si k nám na osvěžující ledové čaje nebo poctivé limonády bez chemie. Od 17. 4. na vás čeká v cukrárně v Olomouci bohatá letní nabídka plná novinek.

Ollies Olomouc

Citronáda a malinovka tak trochu jinak

Chodívali jsme na ně sami i s rodiči a někteří z nás si určitě vzpomenout na jejich typickou chuť. A my jsme pro vás připravili vylepšené verze těchto oblíbených nápojů. V naší malinovce najdete jak malinový sirup, tak opravdové maliny a na zpestření limetku. A aby nebyla citronáda jen o citrónu, přihodili jsme do drinku bezinkový sirup. Víte, že bezové plody jsou protizánětlivé a používají se v domácnostech na léčení migrén a nervových chorob?

bezinková citronáda malinovka

Udělějte si krásný rodinný víkend. Začít můžete v Aquaparku Olomouc a až se s dětmi vydovádíte, zaskočte se k nám osvěžit. Naše cukrárna sídlí kousek od tohoto centra zábavy.

Domácí sirupy a sypané čaje Oxalis

Do některých našich drinků a koktejlů přidáváme ovocné sirupy. Ale ne ledajaké – domácí! Sirupy si vyrábíme sami, a proto víme, že v nich nejsou žádná přidaná barviva ani zbytečná chemie. Děláme je poctivě z darů přírody a cukru. Pravidelně tak připravujeme sirup z malin, borůvek, bezinek a medu.

A nezapomínáme ani na čajové gurmány. Nově jsme pro vás zařadili do nabídky ledové čaje ve třech variantách, které vás příjemně osvěží:

  • Ledový čaj Malina-Máta
  • Ledový čaj Limetka-Aloe
  • Ledový čaj Mango-Jasmín

Do drinků přimícháváme kolečko limetky, či citrónu, ovoce, medový sirup a vše zalijeme kvalitním čajem. Používáme sypané čaje české značky Oxalis, která dělá radost lidem už více než 20 let.

ledový čaj limetka - aloeledový čaj malina - mátaledový čaj mango - jasmín

Pokud jste se rozhodli navštívit oblíbené moravské město Olomouc a ochutnat slavné olomoucké tvarůžky, určitě si musíte připsat na svůj seznam i naše osvěžující drinky. Uvidíte, že po procházce historického centra a návštěvě Výstaviště Flora, si rádi odpočinete v příjemném prostředí s osvěžujícím koktejlem v ruce.

Dobrodružná výprava za exotickým mochitem a jaguáry

Teplé letní počasí si přímo říká o procházku. A kam? Třeba do Zoo! Vezměte své děti a vyražte na rodinný výlet. Zoo ve Svatém Kopečku u Olomouce plné exotických zvířat má během léta otevřeno až do 18:00. S dětmi se můžete jít podívat na mláďata Medvěda baribala, vzácně zbarveného černého jaguára nebo si vyjít na vyhlídkovou věž.

A pokud pojedete do Zoo přes Olomouc, nezapomeňte se zastavit na exotické mochito! Určitě znáte klasické mojito s limetkou a mátou, ale my jsme rozhodli to trochu zpestřit. Můžete si u nás vybrat hned ze dvou nových druhů mojit. V každém najdete známou klasiku (limetku, mátu, perlivou vodu), navrch jsme však přidali mango a marakuju a do druhého drinku borůvkový sirup.

borůvkové mojitomango maracuja mojitomojito

Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!

Milovníci kávy v nadcházejícím teplém období jistě ocení ledovou kávu se zmrzlinou nebo kávovou limonádu. I během těch největších horkých dnů si tak mohou vychutnat vytoužený dortík jaksepatří. A co nového jsme připravili?

  • Espresso Martini s vodkou a kávovým likérem kahlua
  • Frappé
  • Ledové latte
  • Afogato (dvojité espresso, vaječný likér a vanilková zmrzlina)
  • Ledová káva se zmrzlinou a šlehačkou
  • Kokosová káva
  • Kávová limonáda

Interiér Ollies v Olomouci

Kde nás v Olomouci najdete?

Sídlíme kousíček od Obchodního centra Haná na ulici Horní Lán 132/6. Exteriér cukrárny určitě nepřehlédnete, je v našich klasických oranžových barvách a zdobí jej dortíky.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle
08:00 - 20:00

Celou naší letní nabídku si můžete prohlédnout na této stránce.  Kromě ceníku výše zmíněných koktejlů a drinků se můžete těšit i na pár dalších zajímavých novinek. A abyste se nemuseli bát, že si nebudete mít kam sednout, zarezervujte si u nás stůl.

Rezervace můžete provést přes portál Restu.cz nebo na telefonním čísle +420 603 424 268.

Těšíme se na vaši návštěvu, tým Ollies ♥.

 

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?