Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Cukrárna Ostrava-Vítkovice

 

Otevírací doba:

7:30 – 20:00

Počet míst k sezení: 34
Parkoviště:Ano, za budovou je vjezd do areálu, kde máme pro naše zákazníky dostatek parkovacích míst střežených kamerovým systémem.
Bezbariérový přístup: Ano

 Google maps

Adresa: Výstavní 2968/108, Ostrava – Vítkovice

Jak se k nám dostanete:

 

Cesta autobusem

Bus: linka č.24 zastávka Dopravní inspektorát, zastávky jsou přímo u budovy, v ní se nachází cukrárna Ollies. Tramvaj: linka č.1 a č.6, zastávka Český dům, zastávky se nachází u rychlostní silnice Místecká, odkud se vyjdete po schodišti z pod mostu k frekventované křižovatce ulic Výstavní a Halasova a dáte se doleva. Po pár metrech uvidíte atypickou novostavbu s hliníkovým pláštěm a dřevěnými prvky, kde na rohu je cukrárna Ollies.

Cesta autem

a) z ulice Rudné ze směru od Poruby i od Havířova: u benzínové stanice Slovnaft odbočte na ulici Lidická ve směru do centra Vítkovic, hned další možnou odbočku odbočte doprava na ulici Zengrova a jeďte až na konec ulice, kde před autosalonem Alfa Romeo a Fiat zahněte doleva a jeďte cca 150-200 m a po levé straně uvidíte atypickou novostavbu a v ní na rohu cukrárnu Ollies.

b) z ulice Místecké ze směru od F-M: jakmile podjedete ulici Rudnou, tak na první sjezdu vyjeďte na most a odbočte doleva na ulici Halasovu a na další křižovatce se dejte po hlavní doleva. Po 50 m uvidíte na rohu atypické novostavby cukrárna Ollies.

c) z ulice Místecké ze směru od centra Ostravy: projedete po Místecké ulici kolem Vítkovicích vysokých pecí a hned poté sjedete na sjezdu na most, kde odbočíte doprava a hned na další křižovatce se dáte po hlavní doleva. Po 50 m uvidíte na rohu atypické novostavby cukrárna Ollies.
 


Chcete si zarezervovat
stůl v naší cukrárně?
Rezervovat stůl si můžete
také telefonicky: +420 603 424 268

Denně od 8:00 do 16.00

Akceptujeme platební karty, přijímáme stravenky Sodexo pass a Cheque Dejeuner
VISAMASTERCARDVISA electron

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?