Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Cukrárna Ostrava-Poruba

 

Otevírací doba:

7:30 – 20:00

Počet míst k sezení: 38
Parkování:Ano, 1 „Reservé“ parkovací místo určeno pro zákazníky cukrárny Ollies + další veřejné parkovací místa v ulici Školní anebo naproti pošty v ulici Čkalovova
Bezbariérový přístup: Ano

 Google maps

Adresa: Porubská 709/14, 708 00 Ostrava-Poruba

Jak se k nám dostanete:

 

Cesta MHD

Bus: linka č. 40, 43, 44, 45, 58, 65, zastávka „Věžičky“, která je ve směru Poruba vozovna je přímo naproti přes cestu od cukrárny Ollies.
Tram: linka č. 3, 7, 8, 9, 17 zastávka „Poruba vozovna“, která je vzdálena cca 500 m. Od zastávky půjdete směrem ke kruhovému objezdu na Hlavní třídě a po cca 500 m po pravé straně ještě před kruhovým objezdem uvidíte na rohu cukrárnu Ollies.

Cesta autem


a) z ulice Opavské:
Ze směru od Opavy jeďte po silnici Opavská až ke světelné křižovatce u vozovny Poruba. Ostravy. Na této světelné křižovatce odbočte doprava na ulici Porubská, jeďte přibližně 300 m a za semaforem pro přechod pro chodce odbočte doprava do ulice Školní. Nalevo uvidíte naši cukrárnu Ollies. Můžete využít „Reservé“ parkovacího místa pro zákazníky cukrárny Ollies. Ze směru od Svinova a centra Ostravy jeďte po silnici Opavská až ke světelné křižovatce u vozovny Poruba. Na této světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Porubská, jeďte přibližně 300 m a za semaforem pro přechod pro chodce odbočte doprava do ulice Školní. Nalevo uvidíte naši cukrárnu Ollies. Můžete využít „Reservé“ parkovacího místa pro zákazníky cukrárny Ollies.

b) z ulice Hlavní třídy:
Ze směru od ulice Francouzské jeďte po ulici Hlavní třídy až na kruhový objezd, kde odbočte na první odbočce doprava a hned na první možné odbočce odbočte doleva. Ze směru od ulice 17.Listopadu jeďte po ulici Hlavní třídy až na kruhový objezd, kde odbočte na 3. odbočce a hned na první možné odbočce odbočte doleva.
 


Chcete si zarezervovat
stůl v naší cukrárně?
Rezervovat stůl si můžete
také telefonicky: +420 603 424 268

Denně od 8:00 do 16.00

Akceptujeme platební karty, přijímáme stravenky Sodexo pass a Cheque Dejeuner
VISAMASTERCARDVISA electron

 

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

  • Good evening, Thank you for beautifull cake, taste was great and so fresh.Cake was delivered in time as we set up. Thank you... Kelnarovi

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?