Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

Cukrárna Ostrava-Poruba - výdej s sebou

 

Otevírací doba:

 8:00 – 18:00

Počet míst k sezení: 38
Parkování:Ano, 1 „Reservé“ parkovací místo určeno pro zákazníky cukrárny Ollies + další veřejné parkovací místa v ulici Školní anebo naproti pošty v ulici Čkalovova
Bezbariérový přístup: Ano

 Google maps

Adresa: Porubská 709/14, 708 00 Ostrava-Poruba

Jak se k nám dostanete:

 

Cesta MHD

Bus: linka č. 40, 43, 44, 45, 58, 65, zastávka „Věžičky“, která je ve směru Poruba vozovna je přímo naproti přes cestu od cukrárny Ollies.
Tram: linka č. 3, 7, 8, 9, 17 zastávka „Poruba vozovna“, která je vzdálena cca 500 m. Od zastávky půjdete směrem ke kruhovému objezdu na Hlavní třídě a po cca 500 m po pravé straně ještě před kruhovým objezdem uvidíte na rohu cukrárnu Ollies.

Cesta autem


a) z ulice Opavské:
Ze směru od Opavy jeďte po silnici Opavská až ke světelné křižovatce u vozovny Poruba. Ostravy. Na této světelné křižovatce odbočte doprava na ulici Porubská, jeďte přibližně 300 m a za semaforem pro přechod pro chodce odbočte doprava do ulice Školní. Nalevo uvidíte naši cukrárnu Ollies. Můžete využít „Reservé“ parkovacího místa pro zákazníky cukrárny Ollies. Ze směru od Svinova a centra Ostravy jeďte po silnici Opavská až ke světelné křižovatce u vozovny Poruba. Na této světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Porubská, jeďte přibližně 300 m a za semaforem pro přechod pro chodce odbočte doprava do ulice Školní. Nalevo uvidíte naši cukrárnu Ollies. Můžete využít „Reservé“ parkovacího místa pro zákazníky cukrárny Ollies.

b) z ulice Hlavní třídy:
Ze směru od ulice Francouzské jeďte po ulici Hlavní třídy až na kruhový objezd, kde odbočte na první odbočce doprava a hned na první možné odbočce odbočte doleva. Ze směru od ulice 17.Listopadu jeďte po ulici Hlavní třídy až na kruhový objezd, kde odbočte na 3. odbočce a hned na první možné odbočce odbočte doleva.
 


Chcete si zarezervovat
stůl v naší cukrárně?
Rezervovat stůl si můžete
také telefonicky: +420 603 424 268

Denně od 8:00 do 16.00

Akceptujeme platební karty.
VISAMASTERCARDVISA electron

 

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?